حاوی کلمه: 
گروه:
مرتب بر اساس:
:
از تاریخ:  
تا تاریخ:

آرشیو
خبر/مصاحبه‌های سیاسی
تاریخ: ۱۳۹۶/۵/۲۸
ساعت: ۱۳:۳
بازدید: 23
«جستارهایی درجریان مشروعه خواهی درتبریز»درگفت وشنود با حجت‌الاسلام والمسلمین سید هادی خسروشاهی: مشروطه تبریز، تصویر کوچکی از کل نهضت مشروطه بود
چندی پیش، پژوهشی از استاد سید هادی خسروشاهی، در باره نقش علمای آذربایجان درفرآیند مشروطه ومشروعه خواهی منتشر شد که حاوی نکاتی تامل برانگیز در این موضوع وناگفته هایی در باره نقش عالمای «خاندان خسروشاهی» دراین رویداد تاریخی بود.به بهانه انتشار این اثر تاریخی،با ایشان گفت وشنودی انجام داده ایم که نتیجه آن را پیش روی دارید.
خبر/گزارش خبری
تاریخ: ۱۳۹۶/۵/۲۸
ساعت: ۱۳:۱
بازدید: 24
: مصرف الکل بیداد می کند
تقریبا نزدیک به دو دهه پیش بود که در محله‌های جنوب شهر تهران مشروبات الکلی دست‌ساز و نامرغوب را داخل کیسه‌های فریزر می‌ریختند و افرادی به اصطلاح ساقی به مشتری‌ها می‌فروختند‌.
خبر/طریق معرفت
تاریخ: ۱۳۹۶/۵/۲۸
ساعت: ۱۲:۵۹
بازدید: 30
حجت الاسلام والمسلمین میرباقری:: «زیارت» تجدید عهد با امام است
در بسیاری از زیارات این طور آمده است که پیش از خواندن زیارتنامه ابتدا تکبیر بگویید. به طور مثال در زیارت جامعه کبیره امام هادی(علیه‌السلام) فرمودند: اول شهادتین بگویید، زیرا اگر انسان به توحید و نبی اکرم(صلی الله علیه وآله) معتقد نباشد، زیارت امام(علیه‌السلام) معنایی ندارد. بعد می‌فرمایند، صد تکبیر بگویید؛ در معنای این تکبیرها بعضی از بزرگان فرموده‌اند، گفتن تکبیر پیش از شروع زیارت برای این است که مبتلا به غلو در حق امام نشوید و عظمت الهی در دلتان جلوه کند، چون غلو یعنی انسان امام را خدا بداند.
خبر/در رسانه های دیگر
تاریخ: ۱۳۹۶/۵/۲۸
ساعت: ۱۲:۵۷
بازدید: 25
ازدواج ممنوع، روابط جنسي آزاد!: دام کنوانسيون حقوق کودک براي 18 ساله‌ها
اينکه فردي شناسنامه نداشته باشد، موضوعي عادي نيست و مانند بسياري از موضوعات غير‌عادي ديگر آمار درستي ندارد، اما...
خبر/شیعیان بحرین
تاریخ: ۱۳۹۶/۵/۲۸
ساعت: ۱۲:۵۴
بازدید: 23
فعال سیاسی بحرینی: آل‌خلیفه دنباله‌روی سیاست‌های صدام معدوم است
«شیخ علی الکربابادی» فعال سیاسی بحرینی، گفت: آل‌خلیفه به تخریب تعداد زیادی از مساجد شیعیان مبادررت ورزید. بسیاری از مساجدی نیز که تخریب شدند، از سابقه تاریخی برخوردار بودند. برخی از این مساجد حتی پیش از سیطره آل‌خلیفه بر ارکان قدرت در بحرین، وجود داشتند. رژیم آل‌خلیفه به خوبی می‌داند که چنین مساجدی نمایانگر میراث دینی بحرین هستند.
خبر/مصاحبه‌های سیاسی
تاریخ: ۱۳۹۶/۵/۲۸
ساعت: ۱۲:۵۰
بازدید: 26
در گفت‌وگو با کاردار پیشین ایران در لندن بررسی شد؛: کودتای 28 مرداد پخت و پز انگلیسی بود یا آمریکایی؟!
کاردار پیشین جمهوری اسلامی ایران در لندن طراح اصلی کودتای 28 مرداد و براندازی دولت در کشورمان را دولت بریتانیا دانست و گفت: ریشه این کودتا به ضعف و انحطاط اواخر دوره قاجار و همچنین انفعال و سرسپردگی حکومت پهلوی بازمی‌گردد. در چنین شرایطی استعمار پیر انگلیس قدرت نوظهور آمریکا را با منابع ایران آشنا کرد و با راه اندازی یک عملیات نظامی پای این استعماگر جوان به سرزمینمان را باز کرد.
خبر/شیعیان عراق، لبنان,مصر,عربستان
تاریخ: ۱۳۹۶/۵/۲۸
ساعت: ۱۲:۴۸
بازدید: 25
: گزارش خبرنگار بی بی سی از وضعیت شهر شیعه نشین العوامیه عربستان
خبرنگار یک رسانه غربی به همراه نیروهای امنیتی عربستان سفری کوتاه به شهر شیعه نشین عوامیه در عربستان سعودی داشته و مشاهدات خود را از وضعیت این شهر توصیف کرده است.
خبر/اخبار مذهبی
تاریخ: ۱۳۹۶/۵/۲۸
ساعت: ۱۲:۴۶
بازدید: 27
پای درس اخلاق استاد انصاریان: حضرت زهرا(س) دولت زمان خود را محکوم کرد/ چه کسانی در کاروان ائمه(ع) خواهند بود؟
هیچ پیغمبر و امامی نگفته زن در خانه حبس باشد، اما آنچه که بسیار مهم هست، این است که انبیاء و ائمه(ع) می‌گویند زنان و دختران کالای شهوت بیگانگان نشوند.
خبر/اخبار فرهنگی
تاریخ: ۱۳۹۶/۵/۲۸
ساعت: ۱۲:۳۶
بازدید: 13
مجید ابهری: 90 درصد آموزه‌های کتب موفقیت هیچ وقت تحقق نمی‌پذیرد/ نخبگان ما هنوز پی به خطر نبرده‌اند
عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی گفت: متأسفانه بیش از 90 درصد محتویات کتب موفقیت تحقق نمی‌پذیرد و 2 آسیب همراه خود وارد جامعه می‌کند؛ یکی ناامیدی و افسردگی برای جوانان و دیگری مقاومت و لجاجت با اصول مخالف با این‌گونه نظریات.
خبر/اخبار فرهنگی
تاریخ: ۱۳۹۶/۵/۲۴
ساعت: ۱۳:۳۹
بازدید: 30
: حوزه‌های عملیه پس حوزه‌های علمیه
تصویری که از زندگی طلاب در افکار عمومی نقش بسته است، با واقعیت فاصله زیادی دارد. یکی از جنبه‌های این تصور نادرست، موضوع کسب و کار و درآمد طلاب است که در ادامه با این واقعیت‌ها از زبان خودشان آشنا می‌شویم.
خبر/مصاحبه‌های سیاسی
تاریخ: ۱۳۹۶/۵/۲۴
ساعت: ۱۳:۳۶
بازدید: 136
مؤسس شبکه المیادین تشریح کرد: مقاومت در برابر امپراتوری‌های رسانه‌ای
بحث رسانه متعهد و وظایف آن در برابر رسانه‌های گمراه‌کننده صهیونیستی، از دیرباز مورد توجه صاحب‌نظران و دنبال‌کنندگان این مسأله بوده است.
خبر/گزارش خبری
تاریخ: ۱۳۹۶/۵/۲۴
ساعت: ۱۳:۳۴
بازدید: 136
عادل پیغامی:: درباره حجاب کار علمی نمی کنیم/ حجاب مربوط به حوزه مصرف است
استاد دانشگاه امام صادق(ع) در اولین روز سمینار «جامعه شناسی حجاب و بدحجابی در ایران» با بیان اینکه درباره حجاب کار علمی نمی کنیم، گفت: مساله اقتصاد حجاب در حوزه اقتصاد فرهنگی قرار دارد.
خبر/مقالات سیاسی
تاریخ: ۱۳۹۶/۵/۲۴
ساعت: ۱۳:۳۳
بازدید: 146
سید حسن نصرالله در یازدهمین سالگرد جنگ 33 روزه؛: موازنه رعب بین رژیم صهیونیستی و مقاومت اسلامی لبنان
برگزاری یازدهمین سالگرد جنگ 33 روزه در دشت خیام، پیام‌های ویژه‌ای به همراه دارد. این جا همان جایی است که به رغم بمباران‌های هوایی و گلوله باران متوالی در سال 2006 توسط ارتش اشغالگر اسرائیل، پایداری و مقاومت کردند و در همین دشت بود که تانک‌های مرکاوای ارتش رژیم صهیونیستی آماج حملات نیروهای مقاومت اسلامی قرار گرفته و به قبرستان تانک‌های اسرائیلی شهرت یافت.
خبر/در رسانه های دیگر
تاریخ: ۱۳۹۶/۵/۲۴
ساعت: ۱۳:۳۱
بازدید: 140
28 درصد معتادان داراي تحصيلات عاليه هستند: دانشجو را با «گل» به جامعه برمی‌گردانند!
در ذم دانشگاه‌هايي که جوان مردم را سالم تحويل مي‌گيرند، اما معتاد تحصيلکرده بيرون مي‌دهند.
خبر/اخبار ایران و جهان
تاریخ: ۱۳۹۶/۵/۲۴
ساعت: ۱۳:۳۰
بازدید: 136
13 نقد احمد حلت بر کتب موفقیت؛: کتاب‌هایی به سوی «بیراهه موفقیت»/ تاسف‌بار است با وجود فرهنگ ناب شیعه، جوانان به سوی سراب می‌روند
سردبیر مجله موفقیت درباره علت علاقه جوانان به راه‌های سریع موفقیت گفت: مردم علاقه‌مند کنسروی زندگی کردن هستند و اینکه فرمول‌هایی را در مورد ثروت پیدا کنند که بتوانند سرعت بستر موفقیشان بیشتر شود و در تمام دنیا این باب بود.
خبر/اخبار ایران و جهان
تاریخ: ۱۳۹۶/۵/۲۴
ساعت: ۱۳:۲۷
بازدید: 135
: چرا اسراییل تنها حامی تجزیه عراق است؟
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی علی رغم مخالفت های داخلی و منطقه ای و فرامنطقه ای با تجزیه عراق، از طرح همه پرسی استقلال کردستان عراق حمایت کرد.
خبر/طریق معرفت
تاریخ: ۱۳۹۶/۵/۲۲
ساعت: ۱۲:۲
بازدید: 186
: نگاه هایی از جنس الماس
تربیت صحیح در پیوندهای مستحکم عاطفی میان پدر و مادر و فرزندان ریشه دارد و این پیوند با رشته نگاه محبت آمیز پدر و مادر به فرزند بیش از پیش استحکام و استواری می‌یابد، از این رو پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) نگاه از روی مهر پدر به چهره فرزندش را عبادت شمرده است.
خبر/اخبار ویژه
تاریخ: ۱۳۹۶/۵/۲۲
ساعت: ۱۲:۰
بازدید: 27
گزارش سازمان ملل: بسياري از داعشي‌ها حتي نماز هم بلد نيستند
بر اساس يافته‌هاي يک گزارش «دفتر ضدتروريسم سازمان ملل»، بسياري از ستيزه‌جويان داعش، سواد و شناخت درستي درباره اسلام و حتي مهم‌ترين احکام عبادي يعني نماز ندارند.
خبر/استفتا از مراجع تقلید
تاریخ: ۱۳۹۶/۵/۲۲
ساعت: ۱۱:۵۸
بازدید: 186
: نظر آیت الله العظمی روحانی درباره عرفان حقیقی
استفتاء: نظر حضرتعالی در مورد عرفان چیست؟ آیا بنده می توانم به مباحث عرفان وارد شوم یا خیر؟
خبر/اخبار ایران و جهان
تاریخ: ۱۳۹۶/۵/۲۲
ساعت: ۱۱:۵۶
بازدید: 188
سردار سلیمانی:: به حلقوم بریده شهید حججی قسم تا نابودی آخرین نفرشان از پای نخواهیم نشست
سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی در پیامی شهادت محسن حججی رزمنده مدافع حرم اهل بیت(ع) را تسلیت گفت.
12345678910...

کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک