حاوی کلمه: 
گروه:
مرتب بر اساس:
:
از تاریخ:  
تا تاریخ:

آرشیو
خبر/مقالات مذهبی
تاریخ: ۱۳۹۷/۴/۲۷
ساعت: ۷:۱۷
بازدید: 24
فاطمه ثانی را بهتر بشناسیم: جایگزین قبر حضرت زهرا(س) کجاست؟
مرجع عظيم الشأن مرحوم آيت الله العظمي نجفي مرعشي(ره) فرمود: پدرم مرحوم آيت الله علامه سيد محمود مرعشي(ره) که در نجف اشرف مي زيست، بسيار علاقمند بود که به طريقي، محل قبر شريف جده اش حضرت زهرا(س) را بيابد، براي اين مقصود، ختم مجربي ...
خبر/اخبار (مراجع)
تاریخ: ۱۳۹۷/۴/۲۷
ساعت: ۷:۹
بازدید: 53
آیت الله مکارم شیرازی:: زیارت حرم اهل بیت(ع) باعث حفظ شیعه شده است
آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید گفت: در روایات توجه بسیاری به زیارت قبور اهل بیت(ع) و وابستگان ایشان شده که این یک مساله سیاسی مهم برای حفظ شیعه در طول زمان با وجود توطئه های فراوان دشمنان است.
خبر/اخبار فرهنگی
تاریخ: ۱۳۹۷/۴/۲۷
ساعت: ۷:۷
بازدید: 65
نگاهی به کتاب «خاطرات سفیر»: خاطرات و مخاطرات دانشجوی محجبه ایرانی در فرانسه
نیلوفر شادمهری در «خاطرات سفیر» می‌نویسد: «و من شدم «ایران»! من باید پاسخگوی همه نقاط قوت و ضعف ایران می‌بودم. انگار من مسئول همه شرایط و وقایع بودم. چاره‌ای نبود و البته از این ناچاری ناراضی هم نبودم. من ناخواسته واسطه انتقال بخشی از اطلاعات شده بودم و این فرصتی بود تا آن‌طور که باید و شاید وظیفه‌ام را انجام دهم. تصمیم گرفته شده بود! من سفیر ایران بودم و حافظ منافع کشورم و مردمش.»
خبر/مقالات سیاسی
تاریخ: ۱۳۹۷/۴/۲۷
ساعت: ۷:۳
بازدید: 57
: واکاوی ریشه‌های مخالفت با حجاب زن مسلمان
در دهه اخیر عده‌ای از شبه روشنفکران و تجددطلبان غرب‌زده با تفکرات فمنیستی و نیز به بهانه طرفداری از حقوق زنان سیاست «کشف حجاب» را از زاویه‌ای دیگر دنبال می‌کنند.
خبر/گزارش خبری
تاریخ: ۱۳۹۷/۴/۲۷
ساعت: ۷:۱
بازدید: 66
: شاهدان قیام گوهرشاد از کشتار 83 سال قبل می‌گویند
در سال 1314، به فرمان حکومت، برسر گذاشتن کلاه شاپو در سراسر کشور اجباری شد، اما در شهر مذهبی مانند مشهد، اجرای آن به آسانی انجام نگرفت.
خبر/گزارش خبری
تاریخ: ۱۳۹۷/۴/۲۷
ساعت: ۶:۵۷
بازدید: 65
: نقصان آموزشی و نگاه دستوری، آفت بزرگ عفاف و حجاب
یک جامعه شناس با بیان اینکه حجاب نشان و شاخص فرهنگی و شخصیتی فرد در اجتماع محسوب می شود، مقوله عفاف و حجاب را جز اصلی تمدن ایرانی دانست و با نقد شیوه های ترویج آن و نیز عوامل آسیب رسان به نوع پوشش بانوان کشورمان، به ارایه راه کارهایی متناسب با شرایط روز جامعه پرداخت.
خبر/اخبار فرهنگی
تاریخ: ۱۳۹۷/۴/۱۸
ساعت: ۸:۵۲
بازدید: 263
: رسمی شدن تعطیلی شهادت امام صادق علیه السلام از آثار جاودانه آیت‌ الله کاشانی است
از روزی که سلطان محمد خدابنده مغول نوه چنگيزخان به دست علّامه بزرگوار حلّی قدس الله سرّه شيعه اثنی عشری شد و مذهب حنفی را ترک نمود و به اهل بيت پيامبر گرامی اسلام عليهم السلام گرويد اعلان نمود که مذهب رسمی ايران مذهب حقه جعفری اثناعشری است و بخشنامه کرد که در تمام کشور در خطبه‌ های نماز جمعه و خطابه‌ ها اسامی مقدس امامان معصوم عليهم السلام با عظمت برده شود و شعراء و ادباء از مناقب و فضائل آنان قصائد به نظم آورند.
خبر/خبرهای ویژه
تاریخ: ۱۳۹۷/۴/۱۶
ساعت: ۱۴:۲۹
بازدید: 64
: لبه تیز دیپلماسی مذهبی سعودی بر گلوی بیت المقدس
تلاش های عربستان سعودی با حمایت امارات متحده عربی برای خارج کردن کنترل اماکن مقدس اسلامی در بیت المقدس از دست اردن نشان دهنده لبه تیز دیپلماسی مذهبی سعودی است.
خبر/گزارش خبری
تاریخ: ۱۳۹۷/۴/۱۶
ساعت: ۱۴:۲۴
بازدید: 84
بر‌جامانده از شهرزاد: شهرزاد؛ خوانش پر گاف تاریخ
اولین و کلی‌ترین و اساسی‌ترین موردی که در بررسی تاریخی از سریال «شهرزاد» به چشم می‌آید، فضاسازی نامنطبق و نامناسب آن با واقعیت جامعه ایرانی در دهه 30‌شمسی است.
خبر/در رسانه های دیگر
تاریخ: ۱۳۹۷/۴/۱۶
ساعت: ۱۴:۲۲
بازدید: 304
: صدا و سیما چگونه «قماربازی» را حلال کرد؟
برای این گزارش می‌شد تیترهای زیادی زد؛ مثلا «راه‌اندازی کازینوی حلال در صدا و سیما» یا «قماربازی در رسانه ملی» و یا هر چیزی مثل این‌ها؛ اما پرسش اصلی ما این است که صدا و سیما چگونه «قماربازی» را حلال کرد و سود حاصل از این قماربازی دقیقا به جیب چه کسی یا کدام ارگان می‌رود؟
خبر/اخبار ایران و جهان
تاریخ: ۱۳۹۷/۴/۱۶
ساعت: ۱۴:۲۰
بازدید: 311
چاپ دوم بزم باران: سعید عاکف: اوضاع شیعیان سیستان فوق العاده بحرانی است
اوضاع و احوال مناطق شیعه‌نشین سیستان فوق‌العاده بحرانی است. در حق این شیعیان بسیار ظلم شده که موجب مهاجرت و فقر این عزیزان در منطقه شده است.
خبر/مقالات مذهبی
تاریخ: ۱۳۹۷/۴/۱۶
ساعت: ۱۴:۹
بازدید: 306
: آثار و برکات صدقه از دیدگاه قرآن
یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های اقتصادی در تامین سعادت دنیا و آخرت، دادن صدقات مالی هر چند اندک حتی از سوی فقیر است؛ زیرا فقیر نیز اگر اندکی از همان اندک خویش را بپردازد، نه تنها مالش برکت و افزایش کمی و کیفی می‌یابد، بلکه سعادت را برای خود و دیگران در دنیا و آخرت رقم می‌زند.
خبر/مصاحبه‌های سیاسی
تاریخ: ۱۳۹۷/۴/۱۶
ساعت: ۱۴:۱
بازدید: 308
: لقب منافقین به کسی که زنش را به مسعود رجوی هدیه کرد
صفاءالدین تبرائیان گفت: بعد از اینکه مهدی ابریشمچی همسرش (مریم عضدانلو) را در اختیار مسعود رجوی قرار می‌دهد به «ایثارگر بزرگ» ملقب می‌شود و از این ازدواج به نام «انفجار رهایی» یاد می‌‌کنند.
خبر/مقالات مذهبی
تاریخ: ۱۳۹۷/۴/۸
ساعت: ۱۶:۷
بازدید: 283
: اولین تاریخنگار رسمی شیعه کیست؟
سلیم بن قیس را اولین تاریخ نگار شیعه نامیده‌اند شیخ طوسی و دیگر راوی شناسان شیعه نام او را در شمار اصحاب امام علی، امام حسن، امام حسین، امام سجاد و امام باقر (علیهم السلام) آورده اند.
خبر/
تاریخ: ۱۳۹۷/۴/۸
ساعت: ۱۶:۴
بازدید: 286
به بهانه جام جهانی فوتبال و کتاب «فوتبال علیه دشمن» اثر سایمون کوپر: جنگ در مستطیل سبز
«اگر فوتبال را دوست دارید، این کتاب را بخوانید... و اگر فوتبال را دوست ندارید، باز هم این کتاب را بخوانید.»
خبر/در رسانه های دیگر
تاریخ: ۱۳۹۷/۴/۸
ساعت: ۱۵:۵۹
بازدید: 275
در نمایشگاه کتاب امسال پنج کتاب درباره جنگ بوسنی منتشر شد: لمس جنگ از نزدیک
چند سال است که توجه اهالی فرهنگی ایران به مسأله بوسنی دوباره جلب شده است. علت آن هم حضور جمعی از نویسندگان و اهالی فرهنگی در راهپیمایی موسوم به «مارش میرا» است که در نیمه تیرماه به مناسبت کشتار مردم مظلوم سربنیتسا در آن کشور برگزار می‌شود.
خبر/شیعیان بحرین
تاریخ: ۱۳۹۷/۴/۸
ساعت: ۱۵:۵۷
بازدید: 275
ائتلاف 14 فوریه:: دولت بحرین، آمریکا و انگلیس مسئول جان آیت‌الله عیسی قاسم هستند
ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه تأکید کرد که دولت بحرین مسئول وخامت حال آیت‌الله عیسی قاسم رهبر معنوی انقلاب این کشور است.
خبر/اخبار مذهبی
تاریخ: ۱۳۹۷/۴/۶
ساعت: ۱۳:۵۷
بازدید: 104
رئیس مرکز احیای آثار اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی عنوان کرد:: سخت‌کوشی و عمق علمی شیخ بهائی؛ الگویی شایسته برای محققان حوزه
محقق و پژوهشگر مرکز احیای آثار اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه گفت: شیخ بهائی، شخصیتی جامع‌الاطراف، سختکوش و خوش ذوق بوده است که عمق علمی و سخت‌کوشی او الگوی بی‌بدیلی برای محققان و استادان امروز حوزه علمیه است.
خبر/مقالات مذهبی
تاریخ: ۱۳۹۷/۴/۶
ساعت: ۱۳:۵۵
بازدید: 90
پای درس اخلاق استاد انصاریان: جهنم، ساخته دست خود انسان است/ اسلام دین آسانی‌هاست
اگر این مملکت هم می‌توانست نظر ولی‌الله‌الاعظم را جلب بکند، فقط نَفَسش را جلب بکند، گروه‌گروه مرد و زن در لجنزار فساد نمی‌افتادند، در قحطی عبادت و خدمت به خلق نمی‌افتادند، اغلب مردم به‌دنبال نفس ولی‌الله زمان نیستند.
خبر/مقالات سیاسی
تاریخ: ۱۳۹۷/۴/۶
ساعت: ۱۳:۵۱
بازدید: 132
نگاهی به زندگی و زمانه شهید مصطفی چمران: محرک شیعیان لبنان و مدافع مرزهای ایران
روز 31 خرداد 60، دکتر «مصطفی چمران» در کشاکش دفاع‌مقدس، در جبهه دهلاویه به شهادت رسید...
12345678910...

کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک