اخبار ایران و جهان

 

اگر مبارزه‌ی با استکبار نباشد، ما اصلاً تابع قرآن نیستیم

اگر امروز نظام سلطه را نشناسیم، استکبار را نشناسیم، چطور می توانیم با حکمت و درایت حرکت کنیم؟ چطور می توانیم درست برنامه‌ریزی کنیم؟ لذا باید بشناسیم. اگر مبارزه‌ی با استکبار نباشد، ما اصلاً تابع قرآن نیستیم؛ مبارزه‌ی با استکبار که تمام نمی شود.
۱۳۹۷/۸/۱۳ ,  ۱۱:۳۶

بانک‌های کشور کاملاً ضد عدالت و غیراسلامی عمل می‌کنند

معاون اسبق وزیر امور اقتصادی و دارایی بیان کرد: در حال حاضر، بانک‌ها کاملاً بر ضد عدالت رفتار می‌کنند و عملکرد آن‌ها با مبانی اسلامی، شرعی و قانونی هماهنگی ندارد و در واقع چنین کارکردی در نظام بانکی کشورهای دنیا وجود ندارد.
۱۳۹۷/۸/۱۳ ,  ۱۱:۳۲
سید حسن نصرالله
ایران از نظر ترامپ یک "قدرت" است

دبیرکل حزب الله لبنان گفت: «ام عماد» نمادی از نمادهای مقاومت، ایستادگی، صبر و جهاد بود؛ نمادی که جاویدان، باقی خواهد ماند.
۱۳۹۷/۷/۲۱ ,  ۱۲:۵۸

سلبریتی‌ها میلیاردها در آنتالیا خرج می‌کنند و یاد فقرا نیستند، به محرم که می‌رسند، یاد فقرا می‌افتند

حجت الاسلام والمسلمین خسروپناه در همایش هیأت‌های فعال در اربعین ضمن تأکید بر حضور پرشور و شعور مردم در راهپیمایی اربعین حسینی به تبیین بایدها و نبایدهای این راهپیمایی عظیم پرداخت.
۱۳۹۷/۷/۲۱ ,  ۱۲:۵۴
علامه نقوی:
دولت پاکستان حامی جنایتکاران سعودی است

علامه سید ساجد علی نقوی به رای مخالف پاکستان در سازمان ملل با تحقیق درباره جنایات عربستان در یمن واکنش نشان داد.
۱۳۹۷/۷/۱۵ ,  ۱۳:۴۴
یک آینده پژوه گفت:
زندگی با فقر اتصالات مغزی انسان را محدود می کند

دکتر محمدحسین ضمیریان اظهار داشت: متاسفانه برخی از افراد معتقد هستند که هزینه های شهر تهران باید به اندازه ای افزایش پیدا کند که فقیر توانایی مهاجرت و زندگی در تهران را نداشته باشند.
۱۳۹۷/۷/۱۰ ,  ۲۲:۸

پاسخ حجت الاسلام سبحانی به رسول جعفریان در مورد همایش ملی تصوف

حجت الاسلام جعفریان طی یادداشتی از برگزاری همایش ملی «تصوف، شاخصه ها و نقد ها» توسط دفتر تبلیغات اسلامی قم انتقاد کرد که واکنش حجت الاسلام سبحانی را در پی داشت.
۱۳۹۷/۷/۹ ,  ۱۱:۳۰
بیانیه جمعی از صاحبنظران اقتصاد اسلامی خطاب به نمایندگان مجلس
اشکالات «طرح جدید بانکداری اسلامی»

در بیانیه جمعی از صاحبنظران حوزوی و دانشگاهی اقتصاد اسلامی در مورد «طرح جدید بانکداری اسلامی» آمده است: در اینجا سؤال بسیار مهمی در برابر نمایندگان محترم قرار می گیرد: آیا تصویب آزمایشی طرحی به این اهمیت در کمیسیون اقتصادی به صلاح است؟ آیا لازم نیست تمامی نمایندگان مجلس با مشورت با کارشناسان اقتصادی در مورد کلیات و تمامی موارد آن نظر دهند؟
۱۳۹۷/۷/۹ ,  ۱۱:۲۶

عبور از مرجعیت، از انحرافات بسیار بزرگ است

نشست هم‌اندیشی کانون‌های فرهنگی مرتبط با مجمع جهانی اهل بیت(ع) با موضوع "حقوق بشر آمریکایی" صبح پنج شنبه اول شهریور 1397 در قم برگزار شد.
۱۳۹۷/۶/۶ ,  ۹:۱۷

توان حزب الله فراتر از بازدارندگي شده است

توان نظامي حزب الله نه تنها رژيم صهيونيستي را پس از جنگ 33 روزه از تفکر تجاوز نظامي به لبنان بازداشته، بلکه اکنون اين رژيم از هدف قرار گرفتن عمق سرزمين هاي اشغالي و ورود نيروهاي مقاومت به سرزمين هاي اشغالي درصورت بروز جنگ نگران است.
۱۳۹۷/۵/۲۸ ,  ۱۰:۱۵
سردار سلامی
امروز اسرائیلی‌ها کنار مرزهای خیالی‌شان لهجه‌های مختلفی را می‌شنوند

جانشین فرمانده‌کل س‍‍پاه با بیان اینکه ملت ایران شرف خود را با سکه‌های طلا عوض نمی‌کند ابراز داشت: ایران به‌فضل الهی پیروز است به‌شرط آنکه پیرو رهبر انقلاب باشیم.
۱۳۹۷/۵/۱۹ ,  ۲۱:۱۲
قاضی عسکر در برنامه با کاروان حج مطرح کرد
پاسخ به شایعه پراکنی و دروغ های بزرگ در مورد حج

حجت الاسلام قاضی عسکر گفت: گفته شد حاجی های امسال با وجود گران شدن دلار اما ارز 3900 تومان دریافت کردند و اینکه چرا دولت برای رفتن به حج یارانه می دهد؛ درحالیکه این دروغ بود و واقعیت نداشت.
۱۳۹۷/۵/۱۲ ,  ۱۲:۱۴
رهبر انقلاب:
یهودی سازی فلسطین خواب آشفته‌ای است که اتفاق نمی‌افتد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: یهودی‌سازی فلسطین خواب آشفته‌ای است که دیده‌اند. نه آن اتّفاق می‌افتد نه معامله‌ی قرن.
۱۳۹۷/۵/۳ ,  ۷:۲۵
کارشناس بحرینی
امارات، آل سعود و اتحادیه عرب حامی مالی و سیاسی آل خلیفه هستند

یک کارشناس بحرینی گفت که تجهیزات نظامی و سرمایه سیاسی برای حمله به مردم بحرین از سوی امارات و سعودی ها و اتحادیه عرب تامین می شود و حمایت از حقوق بشر نباید فقط لقلقه زبان سازمان ملل باشد.
۱۳۹۷/۵/۳ ,  ۶:۵۸
چاپ دوم بزم باران
سعید عاکف: اوضاع شیعیان سیستان فوق العاده بحرانی است

اوضاع و احوال مناطق شیعه‌نشین سیستان فوق‌العاده بحرانی است. در حق این شیعیان بسیار ظلم شده که موجب مهاجرت و فقر این عزیزان در منطقه شده است.
۱۳۹۷/۴/۱۶ ,  ۱۴:۲۰
12345678910...
آرشیو
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک