خبرهای ویژه

 
وزیر دفاع مستعفی رژیم صهیونیستی
حماس حزب الله دوم می‌شود

شادی و جشن غزه را فرا گرفته است، اما خشم صهیونیست‌ها از شکست در مقابل فلسطینی‌ها باعث شده خیابان‌های تل‌آویو و بعضی دیگر از شهرک‌های صهیونیست نشین مملو از معترضانی باشد که خواهان استعفای نتانیاهو هستند.
۱۳۹۷/۸/۲۶ ,  ۱۳:۱۶
رئيس کل دادگستري استان تهران
ورود بانوان به ورزشگاه مشکل مردم نيست

سرويس شهرستانها:‌ رئيس کل دادگستري استان تهران با گلايه از آنچه آن را «طرح برخي موضوعات فرعي» توسط مسئولان کشور خواند گفت: امروز موضوع ورود بانوان به ورزشگاه مسأله مهم يا مشکلي از مشکلات مردم نيست که رئيس‌جمهوري يا وزير به آن بپردازند.‏
۱۳۹۷/۸/۲۶ ,  ۱۳:۱۱

هشت شهید سربدار عاشورای تبریز چه کسانی بودند؟

110 سال پیش در چنین روزی، تبریز مانند همیشه آکنده از شور و عزای حسین بود، رادمردی که سر در برابر ظلم و ذلت و مثلث شوم زر و زور و تزویر یزید زمان خویش فرود نیاورد که نه شعارش، بلکه آرمانش هیهات من الذله بود و سرانجام جان خود نهاد.
۱۳۹۷/۷/۳ ,  ۱۲:۳۱

آزادی آسیب‌های اجتماعی در مناطق آزاد!

وقتی تشت سرخ خورشید در نقطه اتصال افق زمین به آسمان به دریا فرو می‌رود، کم نیستند مردمی که سفره‌هایشان خالی است و با شکم گرسنه باید سر به بالین بگذارند.
۱۳۹۷/۵/۱۹ ,  ۲۱:۱۰

آتلانتيک: دقت موشک هاي حزب‌الله لبنان، کابوس اسرائيل شده است

شریه آمریکایی «آتلانتیک» در گزارشی درباره توانمندی‌های موشکی حزب‌الله لبنان، با بیان اینکه دقت موشک های حزب‌الله کابوس اسرائیل شده است...
۱۳۹۷/۵/۳ ,  ۷:۱۴

لبه تیز دیپلماسی مذهبی سعودی بر گلوی بیت المقدس

تلاش های عربستان سعودی با حمایت امارات متحده عربی برای خارج کردن کنترل اماکن مقدس اسلامی در بیت المقدس از دست اردن نشان دهنده لبه تیز دیپلماسی مذهبی سعودی است.
۱۳۹۷/۴/۱۶ ,  ۱۴:۲۹

جزئیاتی از چرایی بسته بودن دستان غواصان کربلای 4

یکی از غواصان و تخریب‌چیان لشکر 10 سیدالشهدا (ع) جزئیات دیگری از چگونگی شهادت و دلیل بستن دست 175 غواص شهید عملیات کربلای 4 را بازگو کرد.
۱۳۹۴/۵/۱۳ ,  ۱۳:۲

رشد شیعه‌ستیزی در آفریقا پس از حمله آل‌سعود به یمن

هم‌زمان با شروع حمله نظامی عربستان سعودی به یمن، شیعه‌ستیزی و ایران‌هراسی در قاره آفریقا اوج گرفت و همچنان به شیوه‌های مختلف دنبال می‌شود.
۱۳۹۴/۳/۳۰ ,  ۲۰:۳

برنامه ویژه الازهر برای جلوگیری از گسترش تشیع

شیخ الازهر که یکی از بزرگ‌ترین نهادهای جهان اهل سنت است، به طور تلویحی اعلام کرد که در روزهای ماه رمضان و در برنامه‌هایی منسجم، سخنرانی‌هایی برای ممانعت از گرایش سنی‌های مصر به تشیع برگزار می‌کند.
۱۳۹۴/۳/۳۰ ,  ۲۰:۱
نماینده سابق ایران در اوپک:
فاصله سطح زندگی مردم و مسئولین تهدید جدی همدلی و همزبانی است

محمد علی خطیبی نماینده سابق ایران در اوپک، با اشاره به تهدیدهایی که ممکن است همدلی و همزبانی دولت و ملت را مورد حمله قرار دهد، گفت: یکی از تهدیدها عمل نکردن به وعده ها و شعارها می باشد که می تواند همدلی را مورد تهدید جدی قرار دهد در حالیکه صداقت، دوستی و تطابق حرف و عمل می تواند از عوامل بسیار مهم همدلی دولت و ملت باشد.
۱۳۹۴/۳/۱۹ ,  ۹:۶
معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش تهران
فرزندان ما از ارزش های انقلاب فاصله گرفته اند

ابوطالبی گفت: تربیت همه جانبه انسانی و از قوه به فعل رساندن توانایی های انسان نیازمند کار همگانی تمام سازمان ها و نهادها است و آموزش و پرورش به تنهایی نمی تواند عهده دار این مسئولیت خطیر باشد.
۱۳۹۴/۳/۱۹ ,  ۹:۵

«آمریکا غلط کرد»؛ جدیدترین آوای انتظار با صدای شهید کاظمی

در قطعه برتر آهنگ‌های پیشواز‌ با عنوان «آمریکا غلط کرد» که مربوط به سخنرانی شهید کاظمی‌در جمع فرماندهان نیروی زمینی در آذرماه 1384 است، شهید کاظمی از اعلام آمادگی و با تجربه بودن وضعیت نیروهای مسلح کشورمان می‌گوید.
۱۳۹۴/۳/۱۹ ,  ۹:۴
هراس حاکمیت مصر از گسترش تشیع
گزارش پایگاه الیوم السابع مصر درباره گسترش تشیع

گزارش های امنیتی مصر حاکی از گسترش چشمگیر تشیع و ایجاد و ظهور حسینیه های شیعی در روزهای اخیر دارد به گونه ای که دستگاه های امنیتی در مورد گسترش تشیع هشدار داده اند.
۱۳۹۴/۳/۱۶ ,  ۱۵:۵۰

پاتوق نخبه‌های قرآنی در تلگرام

توی این آشفته بازار فضای مجازی که هر کسی متاعی داشته چه واقعی چه تقلبی، به حراج گذاشته، عده‌ای هم هستند که تفریح معنویشان، شده است تنفس در فضای عطرانگیز قرآن و همه علایق مشترکشان حول محور این همیشه‌ترین کتاب آسمانی می‌چرخد.
۱۳۹۴/۳/۱۶ ,  ۱۵:۴۸

نگرانی "صدر" از بازگشت یک رسم جاهلی درباره زنان!

مقتدی صدر از گسترش رسم جاهلی تعویض زنان به جای دیه در میان برخی گروههای عشایری عراق ابراز نگرانی کرد.
۱۳۹۴/۳/۱۳ ,  ۸:۳۲
12345678910...
آرشیو
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک