گزارش خبری

 

شکسته شدن قداست زن در سینمای روشنفکری ایران

جریان روشنفکری بعد از انقلاب برای پیشبرد اهداف خود مسیرهای مختلفی را طی نموده است؛ یکی از مهترین این مسیرها تلاش در جهت بازنمایی مغرضانه و جهت‌دار زن ایرانی بر روی پرده نقره‌ای است.
۱۳۹۷/۳/۲۹ ,  ۱۲:۵۸

تأثیر فعالیت‌های شیعه‌ستیزانه وهابیت بر روابط تاجیکستان و ایران

موج جدید تبلیغات شیعه‌ستیزانه در کشور تاجیکستان تا بدانجا پیش رفته است که دولت سکولار این کشور نیز افراد و اتباع خود را با برچسب «تروریست» تحت فشار قرار می‌دهد و دو ملت فهیم و فرهیخته ایرانی و تاجیک را از هم دور می‌سازد.
۱۳۹۷/۳/۱۲ ,  ۱۱:۱۳
نگاهی به زندگی آیت‌الله شاه‌آبادی؛
آیت‌الله نصرالله شاه‌آبادی به لقاءالله پیوست

عالم ربانی آیت‌الله نصرالله شاه آبادی عضو مجلس خبرگان رهبری و فرزند مرحوم محمدعلی شاه‌آبادی استاد امام خمینی (ره) دار فانی را وداع گفت.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ ,  ۱۵:۹

فرماندهانی که اسفند، ماه شدند در آسمان

حمید باکری، حسین خرازی، محمدابراهیم همت، عبدالحسین برونسی، عباس کریمی و مهدی باکری! این نام های آشنا ، فصل مشترک زیاد دارند، از رشادت هایشان در دوران دفاع مقدس و فرماندهی شان در علمیات های مختلف گرفته تا زمان آسمانی شدن و شهادت شان. زمانی که در تقویم به آخرین ماه سال می رسد، به اسفند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ ,  ۱۴:۵۹
گزارشی از پدیده نوظهور بین جوانان
معصومیت از دست رفته

کشش و علاقه بین دو جنس مخالف از دیرباز وجود داشته است، نوع خلقت انسان‌ها که خداوند آنها را زوج آفریده...
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ ,  ۲:۹
بررسی وضعیت حجاب در ایران؛
رد پای بهاییان پشت‌پرده کشف‌ حجاب‌ها

توان تاریخی بعد از انقلاب حاکی از فقدان الگو و نظریه سیاستی مشخص در خصوص پوشش در حوزه عمومی است؛ از این رو با اقدامات واکنشی و بی‌الگو در این خصوص رو به رو بوده ایم.
۱۳۹۶/۱۲/۴ ,  ۱۱:۳

تلگرام محور ناامنی/ مسئولان چه می‌گویند؟

در حوادث و اغتشاشات دی ماه، تلگرام نقش اساسی ایفا کرد تا حدی که اکثر مسئولان جمهوری اسلامی ایران بر ناامن بودن این پیام‌رسان خارجی تاکید داشتند.
۱۳۹۶/۱۲/۲ ,  ۰:۶
کارشناسان از آثار حجاب و عفاف بر سلامت جامعه می‌گویند
آنتی ویروس ابتذال!

در عصر ما نیز انسان در حال دور شدن از مرزهای فطرت انسانی و تبدیل شدن به حیوان و بلکه پایین‌تر از حیوان است. درست همان تعبیری که قرآن کریم در آیه 180 سوره اعراف دارد: «أُولَٰئِکَ کَالْأَنْعَامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ». انسانی که جز به خوردن و خوابیدن و شهوات نمی‌اندیشد و مصداق بارز این بیت سعدی شیرازی است که:
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ ,  ۱۳:۱۰
پاسداشت نادر طالب‌زاده در ششمین محفل اوج هنر؛
برجی: نادر مورد وثوق شهید آوینی بود/ قائم مقامی: طالب‌زاده روشنفکری انقلابی از ذات دین است

آیت الله قائم مقامی در ششمین محفل اوج هنر که به پاسداشت نادر طالب‌زاده اختصاص دارد گفت: طالب‌زاده روشنفکری انقلابی از ذات دین است.
۱۳۹۶/۱۰/۶ ,  ۱۳:۵۴
سایت‌های اشتراک ویدئو محلی برای انتشار محتوای غیراخلاقی شده‌اند
فساد حقيقي در فضاي مجازی

در چند سال اخير در شبکه‌هاي مجازي اعم از سايت‌هاي اينترنتي و اپليکيشن‌هاي همراه، شاهد بازتاب نونهالان غرب‌زده‌اي هستيم که با فراموش کردن هويت ديني و ملي خود، دست به تابوشکني‌هايي در عرصه فرهنگ و عفت ايران اسلامي مي‌زنند...
۱۳۹۶/۹/۳۰ ,  ۱۲:۴۵
بررسی مذمت تکدی گری در سبک زندگی اسلامی ایرانی در گفت وگو با کارشناسان؛
درک درستی از «وَ أَمَّا السَّآئِلَ فَلاَ تَنْهَرْ» نداریم/سایه سنگین تکدی گری بر سر نیات خیر مردم!

مرتضوی هشترودی: بنابر روایات صدقه بر افراد بی نیاز حرام است و نمی توان این صدقات را جایگزین وظایف شرعی مثل زکات فطره کرد. قرائی مقدم: کمک به متکدیان، دینداری نیست باید نیازمندان واقعی را شناسایی و از طریق قانونی به آنها کمک کرد.
۱۳۹۶/۹/۲۳ ,  ۱۴:۲۰

قطار زندگي ريزعلي خواجوي را پياده کرد

وقتي خبر فوت ريزعلي خواجوي در رسانه هاي جمعي منتشر شد بي کسي غريبي به دلم چنگ انداخت بازگشتم به دوران کودکي کتاب فارسي سال سوم ابتدايي داستان دهقان فداکاري که در تيرگي شب درمنطقه سخت و کوهستاني براي نجات جان مسافران پيراهنش را آتش زد تا راننده قطار را از ريزش کوه آگاه کند و توانست جان مسافران را نجات دهد امروز به خوابي سنگين و ژرف فرورفته است.
۱۳۹۶/۹/۲۰ ,  ۲۰:۳

فاجعه ساخت دست بشر یمن پایانی را پیش رو نمی‌بیند

«رومیان باستان از سرزمین یمن با نام "عربیا فلیکس" به معنی "عربستان شاد" یاد می‌کردند؛ کشوری که از نعمت حاصلخیزی، جلگه‌های پرآب و بندرگاه‌های پررونق برخوردار بود و تاجران در جستجوی کندر، عنبر و سایر کالاهای باارزش دوران باستان به آن می‌آمدند. اما اکنون یمن کاملا از شادی دور است. این کشور در پی جنگ داخلی چندین ساله و مداخله‌ای به رهبری عربستان در سال 2015 که جان هزاران تن از غیرنظامیان را در حملات هوایی بی‌وقفه گرفته، ویران شده است.»
۱۳۹۶/۹/۸ ,  ۱۲:۱
در برنامه زاویه مطرح شد؛
سواد کاربران فضای مجازی را بالا ببریم/مهار خشونت در واقعیت

اگر به ظرفیت‌های فضای مجازی توجه شود و سواد کاربران را افزایش دهیم و نقاط امن و ناامن مشخص شود خشونت ایجاد نخواهد شد.
۱۳۹۶/۹/۷ ,  ۱۳:۵
ایندیپندنت:
اربعین حسینی (ع) نمایش قدرت و همبستگی شیعیان

نشریه ایندیپندنت در گزارشی اختصاصی از انعکاس مراسم باشکوه اربعین حسینی در کربلا نوشت: این رویداد نمایشی قدرتمند از اعتقاد و همبستگی شیعیان است.
۱۳۹۶/۸/۲۱ ,  ۲۳:۲۵
12345678910...
آرشیو
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک