سپر آدمی در برابر تیرهای امیال و شهوات!

حکایت نفس آدمی و امیال و شهوات او چنین است که با فراهم شدن جیفۀ دنیا و قدرت و مکنت و امکانات، شعله ور می گردد و می سوزاند و نابود می کند و این امر چنان است که دَم به دَم از درون مدد می یابد و بیشتر برانگیخته و شعله ور می شود.
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ ,  ۱۳:۱۷
امام جمعه موقت مشهد مقدس:
بوی تعفن اشرافی گری هر روز بیشتر به مشام می رسد

حجت الاسلام والمسلمین فرزانه گفت: پاک نشدن جامعه ما از اشرافی گری یکی از زخم هایی است که وجود دارد؛ به گونه ای که اشرافیت هم در نوکیسه ها وجود دارد و هم در بین برخی از مسؤولان.
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ ,  ۱۳:۱۶

آثار مربوط به فلسطین در میان کتابهای 2017

در میان کتاب های منتشر شده در سال 2017 ،​ آثاری نیز به مسائل فرهنگی و اجتماعی فلسطینیان پرداخته است،​ که پاسخی به سالها تلاش برای نادیده گرفته شدن فرهنگ این مردم است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ ,  ۱۳:۱۴

اعلام موجودیت "جنبش کرامت" عربستان با الهام از مبانی شهید آیه الله نمر

"جنبش کرامت" عربستان با الهام گیری از اصول و مبانی شهید آیه الله شیخ نمر باقر النمر روحانی بارز شیعه این کشور اعلام موجودیت کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ ,  ۱۳:۱۲
کارشناسان از آثار حجاب و عفاف بر سلامت جامعه می‌گویند
آنتی ویروس ابتذال!

در عصر ما نیز انسان در حال دور شدن از مرزهای فطرت انسانی و تبدیل شدن به حیوان و بلکه پایین‌تر از حیوان است. درست همان تعبیری که قرآن کریم در آیه 180 سوره اعراف دارد: «أُولَٰئِکَ کَالْأَنْعَامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ». انسانی که جز به خوردن و خوابیدن و شهوات نمی‌اندیشد و مصداق بارز این بیت سعدی شیرازی است که:
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ ,  ۱۳:۱۰
حجت‌الاسلام حشمتی بیان کرد:
خالی بودن سبد هزینه‌ای خانواده‌ها از قرآن

معاون سابق قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن ارائه تحلیلی از برآیند فعالیت‌های قرآنی از گذشته تا آینده، گفت: تحلیل‌ها نشان می‌دهد در سبد هزینه‌ای خانواده‌ها سهمی برای قرآن در نظر گرفته نشده است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ ,  ۱۲:۱۶
عربستان چگونه علیه مسلمانان با صهیونیست‌ها هم‌پیمان شد
شریک دزد، رفیق قافله

برای فهم چرایی سازش رژیم‌های مرتجع منطقه با رژیم صهیونیستی، نخست باید به بررسی سابقه چنین رفتاری پرداخت. مدتی پیش، صدمین سالگرد بیانیه بالفور را پشت‌سر گذاشتیم. در طول صد سال گذشته صهیونیست‌ها با تدوین و طراحی توطئه اشغال فلسطین، تمام امکانات خود را در سراسر دنیا به کار گرفتند تا پروژه صهیونیسم یا جنبش ملی یهود را محقق کنند. آنها برای اجرای چنین طرحی به حمایت قدرت‌ها نیاز داشتند. براین اساس، از سوی وزیر امور خارجه وقت بریتانیا به والتر روتشیلد از سران متمول یهودی نامه‌ای نوشته شد تا تضمین‌کننده این حرکت صهیونیستی باشد که به اعلامیه بالفور مشهور شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ ,  ۱۲:۱۴

آیت الله غریفی اظهارات اهانت آمیز مقام بحرینی علیه شیعیان را محکوم کرد

آیت الله غریفی از علمای بحرین، اهانت محمد خالد نماینده سابق پارلمان رژیم آل خلیفه به عقاید مسلمانان شیعه و انتشار توئیت اهانت آمیز به حضرت مهدی (عج) امام دوازدهم شیعیان را محکوم کرد و اقدام وی را توهینی وقیح و بی شرمانه دانست که در پی حوادث اخیر ایران گفته است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ ,  ۱۲:۱۳

آل سعود به دنبال کوچاندن شیعیان از بحرین است

جانشین دبیر کل عمل اسلامی بحرین تاکید کرد که ال سعودی با فشار بر آل خلیفه به دنبال کوچاندن شیعیان از بحرین است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ ,  ۱۲:۱۲

خدمات ریاض به صهیونیسم| تلاش عربستان برای اجرای براندازی در کشورهای شیعه نشین

عربستان با ابزارهای قدرت خود به دنبال براندازی و فتنه انگیزی در تمامی کشورهایی است که شیعیان در آن حضور دارند، برای سعودی‌ها مهم این است که بر روی زمین هیچ شیعه انقلابی و مقاوم در برابر صهیونیست‌ها و استکبار باقی نماند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ ,  ۱۲:۸
گناهی نوظهور
هوس بازی جدید به نام وان نایت استند

آنقدر پست و زشت هست که نیازی به توضیح و آوردن دلیل برای بد بودنش نباشد. هر وجدان پاکی در برخورد بان آن خیلی سریع، با دو انگشت بینی‌اش را گرفته و یا دست بر دهان فشرده و با سرعت از آن فاصله می‌گیرد فقط کافی است که بداند چیست.
۱۳۹۶/۱۰/۱۵ ,  ۲۰:۳۴

بیانیه مجمع جهانی اهل بیت(ع) به مناسبت دومین سالگرد اعدام شهید النمر

مجمع جهانی اهل بیت(ع) در بیانیه ای به مناسبت دومین سالگرد اعدام شیخ النمر، اعدام این شهید را یک جنایت در حق بشریت خواند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۵ ,  ۲۰:۳۲
(بخش دوم)
خدمات ریاض به صهیونیسم| دو دهه کش‌وقوس در مناسبات عربستان با حزب الله

مناسبات میان عربستان و حزب الله لبنان به علت تناقض در مرجعیت دینی و سیاسی دو طرف همواره متشنج بوده است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۵ ,  ۲۰:۳۱
(بخش اول)
خدمات ریاض به صهیونیسم |وقتی عربستان گزینه‌های خصمانه اسرائیل ضدحزب‌الله را کامل می‌کند

عربستان سعودی تلاش می‌کند با استفاده از دلارهای نفتی و ابزارهای دیپلماتیک، برنامه‌های رژیم صهیونیستی ضدحزب الله را تکمیل کند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۵ ,  ۲۰:۲۹
سید حسن نصرالله در گفت‎وگو با المیادین:
امیدهای ترامپ، عربستان و اسرائیل در خصوص ایران نقش بر آب شده‎اند/ تصمیم ترامپ در مورد قدس آغازی بر پایان اسرائیل است

دبیرکل حزب الله لبنان اعلام کرد که آنچه که در ایران می‏‎گذرد، قابل مقایسه با حوادث و رویدادهای سال 2009 (حوادث 88) نیست.
۱۳۹۶/۱۰/۱۵ ,  ۲۰:۲۸
12345678910...
آرشیو
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک