خلع سلاح حزب الله؛ لبنان خلع سلاح شد

انتخابات پارلمانی لبنان علی رغم همه تهدیدات ،تضییقات و تحریم‌ها با موفقیت برگزار شد، اینک براحتی میتوان ازنقطه عطفی جدید در تاریخ لبنان سخن گفت نقطه عطفی که تقسیم بندی‌های سابق چهارده مارسی وهشت مارسی را پشت سرمی‌گذارد و تاریخ را ازین پس به دوقسم قبل و بعد از پیروزی مقاومت تقسیم میکند.
۱۳۹۷/۲/۱۸ ,  ۱۳:۵۸

اشعار ویژه ولادت حضرت رقیه (س)

همزمان با ولادت باسعادت حضرت رقیه (س)، شما می‌توانید اشعار ویژه میلاد این حضرت عالیقدر را در اینجا دریافت کنید.
۱۳۹۷/۲/۱۸ ,  ۱۳:۵۶

ماجرای اعتراض یک طلبه‌ به لوستر حرم امیرالمؤمنین(ع)

طلبه اى در حوزه نجف از نظر معیشت در تنگنای غیر قابل تحملّى بود. روزى از روى شکایت و فشار روحى کنار ضریح مطهّر حضرت امیرالمومنین (علیه السلام) عرضه مى دارد: شما این لوسترهاى قیمتى و قندیل هاى بى بدیل را به چه سبب در حرم خود گذارده اید، در حالى که من براى اداره امور معیشتم در تنگناى شدیدى هستم؟!
۱۳۹۷/۲/۱۸ ,  ۱۳:۵۳

انتخابات پارلمانی لبنان با پیروزی ائتلاف حزب الله تمام شد، دلایل محبوبیت‌ آنها چیست؟

در سالی که انتخاباتی در ایران نداریم، برگزاری یک انتخابات در لبنان پیام‌های انبوه سیاسی و اجتماعی برای ما داشت.
۱۳۹۷/۲/۱۸ ,  ۱۳:۵۰
گوينده خبر و مجری شبکه قرآن:
شبکه قرآن نياز به بازنگری برای مردمی شدن دارد

مونا اورعي فارغ‌التحصيل مهندسي معماری و دين‌پژوه حوزه دانشجويی علوم اسلامی است که حدود 10سالی می‌شود در زمينه‌های مختلف در صدا وسيما فعاليت دارد.
۱۳۹۷/۲/۱۸ ,  ۱۳:۴۹

تاثیرات فرالبنانی پیروزی حزب‌ ا...

آنچه در لبنان رخ داد صرفا رخداد لبنانی برای انتخابات پارلمان جدید نبود بلکه صحنه‌ای برای مبارزه بین دو محور موجود در منطقه یعنی محور آمریکا، اسرائیل، عربستان، امارات و چند کشور عربی دیگر در مقابل محور مقاومت متشکل از ایران، عراق، سوریه، لبنان و فلسطین بود. در حال حاضر این دو محور در مقابل هم قراردارند.
۱۳۹۷/۲/۱۸ ,  ۱۳:۴۷

مهدویت و موعود در اشعار پارسی

جامعه آرمانی بشارت داده شده در حکومت جهانی حضرت قائم (عج)، بهترین دستمایه و توشه برای امیران کلام بوده تا هرکدام با کلام مخیل، باریک‌بینی، دقت نظر، پیوند عاطفه و تخیل و بهره‌گیری از صور خیال و آفرینش‌های ادبی، فضایل و مناقب آن امام همام را به رشته نظم کشند.
۱۳۹۷/۲/۱۶ ,  ۱۸:۵۹

عرضه مجموعه آثار حضرت آیت الله العظمی روحانی در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

مجموعه آثار حضرت آیت‌ الله العظمی روحانی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب، عرضه شده است. برای تهیه مجموعه آثار معظم له می‌توانید به غرفه های انتشارات کلبه شروق، مهر امیرالمؤمنین و آیین دانش مراجعه نمایید...
۱۳۹۷/۲/۱۶ ,  ۱۸:۵۷
حضرت آیت‌الله مکارم‌‌شیرازی مطرح کرد
ابراز نگرانی از اجرای سند 2030 در برخی مراکز آموزشی/ حرکات غیرمسؤولانه در آموزش و پرورش رصد شود

یکی از مراجع تقلید گفت: در آموزش و پرورش هنوز هم گاهی افراد نفوذی پیدا می‌‌شوند، البته جامعه معلمان جامعه‌ای مورد احترام است اما به ما خبر می‌‌رسد در برخی مراکز سند 2030 در حال اجراست.
۱۳۹۷/۲/۱۶ ,  ۱۸:۵۵
دبیرکل جنبش آزادگان بحرین:
حمد بن عیسی بدترین حاکم خاندان آل خلیفه است

سعید الشهابی دبیرکل جنبش آزادگان بحرین از حمد بن عیسی به عنوان بدترین حاکم خاندان آل خلیفه یاد کرد.
۱۳۹۷/۲/۱۶ ,  ۱۸:۵۳

برج میلاد با هویت ایرانی در تضاد است

مدیر مرکز معماری انقلاب اسلامی گفت: ساختمان های متعدد در تهران ساخته می شود که در تضاد با هویت ماست. یک پنجم نشانه های معماری ایرانی- اسلامی که در برج آزادی هست در برج میلاد به چشم نمی خورد.
۱۳۹۷/۲/۱۶ ,  ۱۸:۵۱

«نبرد قدرت در ایران؛چرا و چگونه روحانیت برنده شد؟» در نمایشگاه کتاب تهران

«نبرد قدرت در ایران؛چرا و چگونه روحانیت برنده شد؟» اثر «محمد سمیعی» با موضوع تاریخ ایران در نمایشگاه کتاب تهران عرضه می شود.
۱۳۹۷/۲/۱۶ ,  ۱۸:۵۰

کتاب امامت بلافصل به زیور طبع آراسته شد

کتاب امامت بلافصل در دو بخش سامان یافته که در بخش نخست آن، از نظر عقلی و نقلی امامت بلافصل امیرمؤمنان علی علیه‌السلام به اثبات رسیده...
۱۳۹۷/۲/۱۵ ,  ۱۰:۸
مدیر حوزه علمیه استان تهران:
امروز دنیا به زکزاکی‌ها بیش از نان شب نیاز دارد

مدیر حوزه علمیه استان تهران گفت: امروز هر کدام از فرزندان طلبه شما می‌توانند یک شیخ زکزاکی باشند، امروز دنیا به زکزاکی‌ها بیش از نان شب نیاز دارد.
۱۳۹۷/۲/۱۵ ,  ۱۰:۵

رحم نخواهند کرد به حیوان آزاران/ برای بازخواست خدا آماده شوید

این انذار مسلم پیامبر(ص) است که وقتی مشاهده کرد کسی حیوانی را آزار داده است، فرمود: صاحب آن کجاست؟ او را بگویید تا فردای قیامت برای بازخواست آماده شود.
۱۳۹۷/۲/۱۵ ,  ۱۰:۴
12345678910...
آرشیو
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک