آیت‌الله حائری شیرازی:
اگر جلوی ازدواج موقت را بگیرید، فردا تمام زناها در نامه عمل شما نوشته می‌شود

ما سر دو راهی هستیم، یا باید بگوییم مردم به راه حرام بروید؛...
۱۳۹۶/۵/۳۱ ,  ۱۳:۸
در پی سکوت مجامع جهانی حقوق بشری؛
خشونت‌ های جدید ارتش میانمار ضد مسلمانان روهینگیا

نگرانی ها درباره خشونت های جدید ارتش میانمار در استان محل سکونت مسلمانان روهینگیا افزایش یافته است.
۱۳۹۶/۵/۳۱ ,  ۱۳:۶
محققان انگلیسی اعلام کردند؛
آمریکا و انگلیس مقصر گسترش وبا در یمن هستند

سه محقق انگلیسی در دانشگاه کوئین مری شهر لندن در گزارشی فاش کردند آمریکا و انگلیس "نقشی مهم" در گسترش فاجعه بار بیماری وبا در یمن داشته‌اند.
۱۳۹۶/۵/۳۱ ,  ۱۳:۵

مهمانی‌های شبانه لاکچری در فضای مجازی / سودای پولداری دلالان، در اجاره‌های شبانه میلیونی

فرهنگ، اصالت و تمدن، شناسنامه یک مرز و بوم است که امروزه درتداخل با غرب زدگی، به زیر پوستی‌های شهر ریشه دوانده و دستخوش پول‌های باد آورده، لاکچری طور ادا می‌شود.
۱۳۹۶/۵/۳۱ ,  ۱۳:۳
در نشست فرآیند ساخت یابی کودتای آمریکایی – انگلیسی 28 مرداد مطرح شد؛
28 مراد ماه کودتا یا غائله؟!/نقص اطلاعاتی در اسناد و تاریخ داریم

در نشست فرآیند ساخت یابی کودتای آمریکایی – انگلیسی 28 مرداد، معتضد و عبدخدایی، 28 مرداد ماه را غائله ای نامیدند که منجر به کودتا نشد ولی حقانی این اتفاق را کودتا نامید.
۱۳۹۶/۵/۳۱ ,  ۱۳:۱
سرلشکر سلیمانی در اجلاس روز جهانی مساجد:
تمام دعوای ما با غرب، بر سر دو مسجد است/ با خطر "فتنه مذهبی" در داخل مواجهیم

فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه شهید حججی‌ها تربیت شده‌ی مساجد هستند، گفت:‌ تمام دعوای ما با عالم غرب و عالم اسلام، بر سر دو مسجد است؛ مسجد حیات دینی و سیاسی اجتماع اسلام را بر عهده دارد.
۱۳۹۶/۵/۳۱ ,  ۱۲:۵۶
عضو ارشد الوفاء الإسلامی:
«شیخ عیسی» پدر معنوی بحرینی‌هاست/روابط علنی آل‌‎خلیفه با صهیونیسم

«سید مرتضی سندی» معتقد است که روابط مخفیانه میان مقامات آل خلیفه و رژیم صهیونیستی همواره وجود داشته است و اکنون دو طرف تصمیم به علنی کردن این روابط گرفته اند.
۱۳۹۶/۵/۳۱ ,  ۱۲:۴۹
«جستارهایی درجریان مشروعه خواهی درتبریز»درگفت وشنود با حجت‌الاسلام والمسلمین سید هادی خسروشاهی
مشروطه تبریز، تصویر کوچکی از کل نهضت مشروطه بود

چندی پیش، پژوهشی از استاد سید هادی خسروشاهی، در باره نقش علمای آذربایجان درفرآیند مشروطه ومشروعه خواهی منتشر شد که حاوی نکاتی تامل برانگیز در این موضوع وناگفته هایی در باره نقش عالمای «خاندان خسروشاهی» دراین رویداد تاریخی بود.به بهانه انتشار این اثر تاریخی،با ایشان گفت وشنودی انجام داده ایم که نتیجه آن را پیش روی دارید.
۱۳۹۶/۵/۲۸ ,  ۱۳:۳

مصرف الکل بیداد می کند

تقریبا نزدیک به دو دهه پیش بود که در محله‌های جنوب شهر تهران مشروبات الکلی دست‌ساز و نامرغوب را داخل کیسه‌های فریزر می‌ریختند و افرادی به اصطلاح ساقی به مشتری‌ها می‌فروختند‌.
۱۳۹۶/۵/۲۸ ,  ۱۳:۱
حجت الاسلام والمسلمین میرباقری:
«زیارت» تجدید عهد با امام است

در بسیاری از زیارات این طور آمده است که پیش از خواندن زیارتنامه ابتدا تکبیر بگویید. به طور مثال در زیارت جامعه کبیره امام هادی(علیه‌السلام) فرمودند: اول شهادتین بگویید، زیرا اگر انسان به توحید و نبی اکرم(صلی الله علیه وآله) معتقد نباشد، زیارت امام(علیه‌السلام) معنایی ندارد. بعد می‌فرمایند، صد تکبیر بگویید؛ در معنای این تکبیرها بعضی از بزرگان فرموده‌اند، گفتن تکبیر پیش از شروع زیارت برای این است که مبتلا به غلو در حق امام نشوید و عظمت الهی در دلتان جلوه کند، چون غلو یعنی انسان امام را خدا بداند.
۱۳۹۶/۵/۲۸ ,  ۱۲:۵۹
ازدواج ممنوع، روابط جنسي آزاد!
دام کنوانسيون حقوق کودک براي 18 ساله‌ها

اينکه فردي شناسنامه نداشته باشد، موضوعي عادي نيست و مانند بسياري از موضوعات غير‌عادي ديگر آمار درستي ندارد، اما...
۱۳۹۶/۵/۲۸ ,  ۱۲:۵۷
فعال سیاسی بحرینی
آل‌خلیفه دنباله‌روی سیاست‌های صدام معدوم است

«شیخ علی الکربابادی» فعال سیاسی بحرینی، گفت: آل‌خلیفه به تخریب تعداد زیادی از مساجد شیعیان مبادررت ورزید. بسیاری از مساجدی نیز که تخریب شدند، از سابقه تاریخی برخوردار بودند. برخی از این مساجد حتی پیش از سیطره آل‌خلیفه بر ارکان قدرت در بحرین، وجود داشتند. رژیم آل‌خلیفه به خوبی می‌داند که چنین مساجدی نمایانگر میراث دینی بحرین هستند.
۱۳۹۶/۵/۲۸ ,  ۱۲:۵۴
در گفت‌وگو با کاردار پیشین ایران در لندن بررسی شد؛
کودتای 28 مرداد پخت و پز انگلیسی بود یا آمریکایی؟!

کاردار پیشین جمهوری اسلامی ایران در لندن طراح اصلی کودتای 28 مرداد و براندازی دولت در کشورمان را دولت بریتانیا دانست و گفت: ریشه این کودتا به ضعف و انحطاط اواخر دوره قاجار و همچنین انفعال و سرسپردگی حکومت پهلوی بازمی‌گردد. در چنین شرایطی استعمار پیر انگلیس قدرت نوظهور آمریکا را با منابع ایران آشنا کرد و با راه اندازی یک عملیات نظامی پای این استعماگر جوان به سرزمینمان را باز کرد.
۱۳۹۶/۵/۲۸ ,  ۱۲:۵۰

گزارش خبرنگار بی بی سی از وضعیت شهر شیعه نشین العوامیه عربستان

خبرنگار یک رسانه غربی به همراه نیروهای امنیتی عربستان سفری کوتاه به شهر شیعه نشین عوامیه در عربستان سعودی داشته و مشاهدات خود را از وضعیت این شهر توصیف کرده است.
۱۳۹۶/۵/۲۸ ,  ۱۲:۴۸
پای درس اخلاق استاد انصاریان
حضرت زهرا(س) دولت زمان خود را محکوم کرد/ چه کسانی در کاروان ائمه(ع) خواهند بود؟

هیچ پیغمبر و امامی نگفته زن در خانه حبس باشد، اما آنچه که بسیار مهم هست، این است که انبیاء و ائمه(ع) می‌گویند زنان و دختران کالای شهوت بیگانگان نشوند.
۱۳۹۶/۵/۲۸ ,  ۱۲:۴۶
12345678910...
آرشیو
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک