به همت مرکز بررسی های اسلامی؛
کتاب «آیت الله کاشانی؛ ابرمرد جهاد و اجتهاد» منتشر شد

کتاب «آیت الله کاشانی؛ ابرمرد جهاد و اجتهاد» به کوشش سید محمود خسروشاهی از سوی مرکز بررسی های اسلامی و انتشارات کلبه شروق قم منتشر شد.
۱۳۹۷/۹/۱۷ ,  ۱۱:۴۲
غلامرضا گلي‌زواره - بخش چهارم و پاياني
زندگي و انديشه مدرس

آشفتگي‌هاي سياسي و نارضايتي قشرهاي گوناگون مردم، کابينة قوام‌السلطنه را متزلزل کرد و او به‌ناگزير در جمادي‌الثاني 1341 استعفا کرد و به فرمان احمدشاه قاجار و با رأي اکثريت نمايندگان مجلس، مستوفي‌الممالک مأمور تشکيل کابينه شد...
۱۳۹۷/۹/۱۷ ,  ۱۱:۳۹
معاون هنری ستاد بازسازی عتبات مطرح کرد
حرم امامین عسکریین (ع) چگونه در 5 سال ساخته شد؟

معاون صنعتی و هنری ستاد بازسازی عتبات به نحوه تخریب حرم امامین عسکریین (ع) به دست دشمن و همچنین روند بازسازی و زیباسازی حرمین سامرا و گنبد و گلدسته‌های آن‌ها اشاره کرد.
۱۳۹۷/۹/۱۷ ,  ۱۱:۳۴
گفتگو با ابراهیم فیاض؛ عضو هیأت علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران
چه کنیم مصرف مشروبات الکلی در جامعه کاهش یابد؟

اسلام می‌گوید بله در مشروب یک سری منافعی وجود دارد، اما ضرر آن بیشتر است؛ چرا که بعد شخصیتی داشته و عقل را زایل کرده و چون عقل زایل می‌شود خشونت و کشت و کشتار به همراه دارد، اما...
۱۳۹۷/۹/۱۷ ,  ۱۱:۲۸
بیانیه جمعیت الوفاق همزمان با روز زن در بحرین
نزدیک به 1000 نفر از زنان آزادی خواه بحرین در زندان های رژیم آل خلیفه به سر می برند

همزمان با فرارسیدن روز زن در بحرین (یکم دسامبر) جمعیت الوفاق بحرین با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که هم اکنون 994 فعال زن بحرینی که خواستار برقراری دموکراسی و عدالت اجتماعی و آزادی در این کشور هستند در زندان های آل خلیفه به سر می برند.
۱۳۹۷/۹/۱۷ ,  ۱۱:۲۷
ائتلاف 14 فوریه:
آل‌خلیفه شنیع‌ترین اقدامات را برای انتقام از بانوان بحرینی انجام می‎دهد

خش بانوان ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین نسبت به تجاوز آل خلیفه علیه حق بانوان در این کشور اعتراض کرد و اظهار داشت: آل‌خلیفه شنیع ترین اقدامات را برای انتقام گرفتن از بانوان بحرینی مرتکب می شود.
۱۳۹۷/۹/۱۷ ,  ۱۱:۲۳
غلامرضا گلي‌زواره - بخش دوم
زندگي و انديشه مدرس

مدرس به موازات تدريس و تربيت طلاب، به وضعيت معيشتي و رفاهي آنان و نيز موقوفات مدارس اصفهان و چگونگي مصرف آنها رسيدگي مي‌کرد و متوليان را وامي‌داشت که در آمدهاي وقفي را صرف آباداني مدرسه‌ها و رفاه طلاب کنند؛ اما کوشش‌هاي او در اين زمينه بر مذاق عده‌اي خوش نيامد و مقاومتش در برابر خلافکاران باعث شد تا گروهي دشمن دوست‌نما توطئه‌اي را براي ترور او طراحي کنند، اما نقشه آنان ناکام ماند.
۱۳۹۷/۹/۱۴ ,  ۱۰:۳۴
درنگي بر زندگي و انديشه شهيد مدرس
قله فقاهت و فضيلت در ميدان سياست

غلامرضا گلي‌زواره - بخش نخست
۱۳۹۷/۹/۱۴ ,  ۱۰:۳۰
گزارشی از مراسم تشیع ابوالفضل زرویی
داغ ابوالفضل زرویی هر چه بگذرد تازه عمق خود را نشان می دهد

دیروز به دوست ارجمندم، سهیل محمودی می‌گفتم که ما با داغ قیصر امین‌پور فرو ریختیم، شکستیم، ناگهان یکباره، ولی داغ ابوالفضل زرویی از جنسی است که هرچه بگذرد شاید تازه عمق خود را به ما نشان دهد.
۱۳۹۷/۹/۱۴ ,  ۱۰:۲۴

سروده‌هایی در مدح حضرت معصومه:«خواهر خورشید به قم می‌آید»

به مناسبت سالروز ورود حضرت معصومه (س) به شهر قم تعدادی از اشعار آیینی منتشر شد.
۱۳۹۷/۹/۱۲ ,  ۱۰:۵۷
در شورای امر به معروف استان قم؛
دبیرکل بنیاد عفاف و حجاب: برخی در صدد از بین بردن قبح بی حجابی در جامعه هستند/

حجت الاسلام و المسلمین اختری تأکید کرد: گروهی خاصی درصدد از بین بردن قبح بی توجهی به حجاب و عفاف است./ شورای عالی انقلاب فرهنگی قانون حجاب و عفاف را تصویب کرده اما هیچ مجموعه‌ای به دنبال اجرا کردن دقیق این قانون نیست.
۱۳۹۷/۹/۱۲ ,  ۱۰:۵۴
با پيام ويدئويي دبيرکل حزب الله،
وحشت صهيونيست ها از قدرت نمايي حزب الله

رای الیوم نوشت پیام ویدئویی دبیرکل حزب الله لبنان به صهیونیست ها نشان دهنده تحولی جدید در موازنه وحشت بین تل آویو و حزب الله است.
۱۳۹۷/۹/۱۲ ,  ۱۰:۵۰

شهید مدرس در 9 سال تبعید به خراسان چه می‌کرد؟

شهید مدرس که در زمان نمایندگی مجلس شورای ملی، به همراه نمایندگان اقلیت، نقش مهمی در ناکام ماندن طرح جمهوری رضاخانی ایفا کرد و سرانجام مانع به انجام رسیدن آن شد، پس از به قدرت رسیدن رضاشاه و با دستور او، شب 17 مهرماه سال 1307 بازداشت و تبعید شد.
۱۳۹۷/۹/۱۲ ,  ۱۰:۴۳
آیت‌الله استادی تاکید کرد:
ذکرنکردن منبع در تحقیقات، نشانه بی‌انصافی و بی‌اخلاصی است

آیت‌الله استادی گفت: متاسفانه مسئله اقتباس و عدم ذکر منبع در دوره ما هم رو به رواج است و گاهی می‌بینیم برخی آثار تحقیقی دیگران را به نام خود منتشر می‌کنند که نشانه بی‌انصافی و بی‌اخلاصی است.
۱۳۹۷/۹/۶ ,  ۱۳:۴۸
مشاور وزیر ارتباطات:
هدررفت سرمایه‌های فرهنگی و خلاق

جری سند حمایتی خدمات فضای مجازی کودک با بیان اینکه صنایع فرهنگی و خلاق یکی از بزرگ‌ترین فرصت‌های اقتصاد‌ی امروز در حوزه مجازی است که از آن استفاده نکرده‌ایم و فقط نگاه آسیب‌زایی به آن داریم، گفت: امروز 20 میلیون کودک زیر 18 سال در کشور وجود دارد که از این تعداد حدود 18 میلیون نفر از محتوا و برنامه‌های موجود در فضای مجازی ویژه خود غافل هستند.
۱۳۹۷/۹/۶ ,  ۱۳:۴۵
12345678910...
آرشیو
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک