۱۳۹۳/۱۲/۲۴    ۷:۴۸     بازدید:۱۷۲۴       کد مطلب:۱۸۷۸۳          ارسال این مطلب به دیگران  

شیعیان عراق، لبنان,مصر,عربستان
دبیرکل سازمان بدر: مشاوران ايرانی نبودند داعش عراق را می گرفت
دبیرکل سازمان بدر عراق گفت: اگر مشاوران ایرانی و برادر قاسم سلیمانی نبودند، اکنون داعش سرتاسر عراق را اشغال کرده بود.

صدای شیعه:  پایگاه اینترنتی روزنامه الشرق الاوسط چاپ لندن در گزارشی به قلم "مناف العبیدی" نوشت: هادی العامری، نماینده پارلمان عراق و دبیرکل سازمان بدر که در قالب بسیج مردمی فعالیت می کند، گفت: حضور مشاوران ایرانی همراه نیروهای بسیج مردمی در  جنگ های صلاح الدین مایه افتخار ما است.

بیش از 4هزار مشاور آمریکایی درعراق
وی افزود: چرا برخی ها این احساس را در قبال مشاوران ایرانی دارند، در حالی که می دانند بیش از 4 هزار مشاور آمریکایی در عراق حضور دارند.

بهترین مشورت ها را مشاوران ایرانی به ما می دهند
العامری در گفت وگو با الشرق الاوسط در جبهه صلاح الدین و نزدیک تکریت، جایی که نیروهای مردمی سازمان بدر را فرماندهی می کند، خاطرنشان کرد: مشاوران ایرانی در میدان جنگ ما را همراهی می کنند و بهترین مشورت را به ما می دهند و ما به آنها افتخار می کنیم . پس از آزاد سازی تکریت و کرکوک، آنها به همراه ما  در آزاد سازی  کامل نینوا و الانبار سهیم خواهند بود.

عراقی ها باید برای قدردانی از قاسم سلیمانی مجسه او را بسازند
وی افزود: هر کس درباره مشاوران ایرانی حرف می زند باید به احترام آنها  بایستد . اگر آنها نبودند و اگر برادر قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران نبود سراسر عراق اکنون تحت سلطه داعش قرار می گرفت و عراقی ها باید برای قدردانی، تندیس این قهرمان را بسازند.

شرط آمریکا برای فروش سلاح به عراق در مبارزه با داعش
عامری تصریح کرد: دولت عراق با دولت آمریکا برای خرید تسلیحات مختلف از جمله تانک قرارداد بست اما آمریکا شرط کرد از این سلاح در جنگهای صلاح الدین استفاده نشود و فقط باید در جنگ آزاد سازی موصل از آن استفاده شود. علت واضح است و آن حضور نیروهای بسیج مردمی در اینجا است و گویی مردم استان صلاح الدین و الانبار عراقی نیستند.
وی افزد: ما با داعش می جنگیم و با کمترین امکانات به پیروزیهایی بزرگ دست می یابیم در مقابل گروه مسلح داعش از شیوه جدید و خودروهای بمب گذاری شده برای حمله به نیروهای ما در تکریت-کرکوک و از راه رشته کوه های حمرین استفاده می کند.
وی اضافه کرد، جنگجویانی از عشایر شمر، الجبور و افرادی از ناحیه العلم در جنگ های تپ کصیبه و ناحیه العلم مشارکت کردند.

نیروهای آمریکایی توانایی آزادسازی حتی یک روستای عراق را ندارند
دبیرکل سازمان بدر هشدار داد: برادران ما در صلاح الدین، الانبار و موصل به نیروهای آمریکایی اعتماد نکنند زیرا آنها نمی توانند حتی یک روستا از زمین عراق را آزاد کنند. امروز این فرزندان شما هستند که می توانند اراضی را از لوث وجود داعش آزاد کنند.

آمریکایی ها بر عکس ایران، در ازای پول به ما اسلحه می دهند
وی از مشورتهای "برادران" در جمهوری اسلامی که بدون  هیچگونه  چشم داشتی صورت می گیرد، تجلیل کرد و گفت: آمریکایی ها در ازای پول به ما اسلحه می دهند و بعد از آن هزاران شرط می گذارند. از جمله به ما می گویند اگر نیروهای بسیج مردمی از این سلاح استفاده کنند ما مهمات این تسلیحات را در اختیار شمار قرار نمی دهیم، در حالی که این تسلیحات متعلق به ما است.
وی افزود: این شرط نشانه تنفر دولت آمریکا از مردم الانبار و صلاح الدین است./ العالم


انتهای پیام


نظر شما درباره این مطلب
نام :
ایمیل :
کد امنیتی
     
 
به اشتراک گذاشتن/ایمیل/بوک مارک این مطلب
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک