۱۳۹۴/۲/۵    ۱۹:۷     بازدید:۱۴۶۲       کد مطلب:۱۸۹۳۶          ارسال این مطلب به دیگران  

شیعیان عراق، لبنان,مصر,عربستان
عضو شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع): حمله احمقانه آل سعود به یمن ارمغانی جز شکست و بی‌آبرویی نداشت
آیت الله محمد مهدی آصفی عضو شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع) در واکنش به توقف عملیات رژیم سعودی به یمن بیانیه‌ای صادر کرد.

صدای شیعه: نماینده رهبر معظم انقلاب در عراق در بخشی از این بیانیه تاکید کردند مهاجمان به یمن گمان کردند که با ثروت و نفت می‌توانند سرنوشت حاکمان و ملت‌های منطقه را رقم بزنند اما آل سعود با این حمله احمقانه ضد ملتی که قصد تعیین سرنوشت خود را دارد، به شدت از سوی جامعه جهانی محکوم شد.

بسم الله الرحمن الرحیم

هر فردی با اندک اطلاعات سیاسی از روز نخستین که آل سعود وارد عملیات گسترده وحشیانه ضد استقلال و کرامت یمن و ملت و اراده آنان شد و زیرساخت‌های اقتصادی و فرودگاه‌های این کشور را هدف قرار داد، می‌دانست که پایان این حملات ناجوانمرادنه، ناکامی و بدنامی است که آل سعود را دربر خواهد گرفت و نارضایتی همپیمانان آنان از دخالت آشکار در کشوری عربی و مسلمان به جدا شدن آنان از این مجموعه مهاجم خواهد انجامید.

غرور ثروت و سرمستی نفت که آل سعود آن را هدر می‌دهد، آنان را در توهمی بزرگ فرو برد و شیطان، عملیات جنگی کورکورانه به این کشور را در چشم آنان زینت داد. آنان گمان کردند که با ثروت و نفت می‌توانند سرنوشت حاکمان و ملت‌های منطقه را رقم بزنند، اما آنچه آل سعود برداشت کرد چیزی جز ویرانی زیرساخت‌های کشوری فقیر و ویرانی فرودگاه‌ها و کشتار مردان و زنان و کودکان این ملت شجاع و غیور نبود.

نسل‌های آینده این ملت کشتار و قتل و ویرانی آل سعود، همسایه پلید یمن را که با هدف نفوذ سیاسی، نظامی و اقتصادی در این کشور انجام شد را هرگز از یاد نخواهد برد.

آل سعود با این حمله احمقانه ضد ملتی که قصد تعیین سرنوشت خود را دارد، به شدت از سوی جامعه جهانی محکوم شد. در نتیجه آل سعود از این یورش جز نا‌امیدی و شکست زودهنگام و بی‌آبرویی در حال و آینده چیزی برداشت نکرده است.

ویرانی و کشتاری که آل سعود در این مدت کوتاه در سوریه و عراق و بحرین و یمن مرتکب شد، از یاد ملت‌های منطقه نخواهد رفت و نسل‌های آینده این ویرانی‌ها و کشتارهایی که آل سعود در گستره دریای مدیترانه تا خلیج عدن و دریای عرب مرتکب شدند را خواهند دید و خواهند گفت این ویرانی‌ها را آل سعود بر جای گذاشته است.

محمد مهدی آصفی نجف اشرف 3 رجب 1436


انتهای پیام


نظر شما درباره این مطلب
نام :
ایمیل :
کد امنیتی
     
 
به اشتراک گذاشتن/ایمیل/بوک مارک این مطلب
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک