۱۳۹۴/۳/۱۹    ۹:۴     بازدید:۲۹۱۴       کد مطلب:۱۹۰۵۷          ارسال این مطلب به دیگران  

خبرهای ویژه
«آمریکا غلط کرد»؛ جدیدترین آوای انتظار با صدای شهید کاظمی
در قطعه برتر آهنگ‌های پیشواز‌ با عنوان «آمریکا غلط کرد» که مربوط به سخنرانی شهید کاظمی‌در جمع فرماندهان نیروی زمینی در آذرماه 1384 است، شهید کاظمی از اعلام آمادگی و با تجربه بودن وضعیت نیروهای مسلح کشورمان می‌گوید.

صدای شیعه: طنین انداز شدن صدای شهدا با استفاده از تکنولوژی‌های روز جامعه ما می‌تواند در گسترش و نشر فرهنگ ایثار و شهادت تاثیری عمیق داشته باشد، از این رو سایت شهید کاظمی‌ چندیست که اقدام به ساخت کلیپ‌های صوتی این شهید بزرگوار کرده که با استقبال دوست داران فرهنگ شهید و شهادت روبرو شد. پیش از این نیز تعداد 15 فایل از صحبت‌های این شهید به عنوان آوای انتظار و پیشواز‌ها آماده و منتشر شده است. حالا سری جدید این آواهای انتظار تولید و کدهای آن در اختیار کلیه کاربران قرار گرفته است. ‌این آهنگ‌های پیشواز برای آن دسته از مخاطبانی که مایلند صدای یک شهید مخاطب آن‌ها را در انتظار پاسخ تماس خود قرار دهد، عرضه شده است.

کلیه مشترکین اپراتورهای همراه اول و ایرانسل می‌توانند از طریق راهنماهای فعال‌سازی پیشواز ایرانسل و آوای انتظار همراه اول، مخاطبین خود را از صحبت‌های ارزشمند این شهید بهره مند سازند. قطعه‌های انتخاب شده در جدیدترین سری آوای انتظار و پیشواز‌های صحبت شهید کاظمی‌علی رغم گذشت 10 سال هنوز تازگی خود را دارد و متناسب با وقایع امروز جامعه خصوصا گزینه‌های روی میز آمریکاست. در قطعه برتر این پیشواز‌ها با عنوان «آمریکا غلط کرد» که مربوط به سخنرانی شهید کاظمی‌ در جمع فرماندهان نیروی زمینی در آذرماه 1384 است، شهید کاظمی فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران در این عبارت ضمن اعلام آمادگی و با تجربه بودن وضعیت نیروهای مسلح کشورمان می‌گوید: «ما امروز دریایی از تجربه هستیم ، یک لحظه به خودتان نگویید که آمریکا می‌آید و بمب می‌زند … آمریکا غلط کرد …»

مشخصات این آواهای انتظار به شرح زیر است:

آوای انتظار "آمریکا غلط کرد..." با ارسال کد 77087 به همراه اول(8989) و با ارسال کد 44112040 به ایرانسل(7575) قابل دستیابی خواهد بود.

آوای انتظار "مسئولیت در برابر شهدا" با ارسال کد 77089 به همراه اول(8989) و با ارسال کد 44112042 به ایرانسل(7575) قابل دستیابی خواهد بود.

آوای انتظار "مشق ما" با ارسال کد 77088به همراه اول(8989) و با ارسال کد 44112041 به ایرانسل(7575) قابل دستیابی خواهد بود.

تسنیم
انتهای پیام
نظر شما درباره این مطلب
نام :
ایمیل :
کد امنیتی
     
 
به اشتراک گذاشتن/ایمیل/بوک مارک این مطلب
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک