۱۳۹۴/۸/۱۶    ۱۹:۱     بازدید:۱۰۴۵۳       کد مطلب:۱۹۴۶۷          ارسال این مطلب به دیگران  

شیعیان یمن
الحوثی: عربستان‌واسرائیل برای جنایت هم‌پیمان شده‌اند
رهبر جنبش انصار الله یمن تاکید کرد، عربستان با همدستی با رژیم صهیونیستی، فجیع‌ترین جنایات را علیه ملتهای منطقه مرتکب شده است.

صدای شیعه به نقل از العالم: حوثی در پیام تلوزیونی امروز جمعه خود اعلام کرد که حکومت عربستان مدعی اسلام است، در حالی که بزرگترین خیانت را علیه اسلام مرتکب شده و با همدستی با رژیم اسرائیل فجیع ترین جنایات را علیه مسلمانان انجام داده است.

وی تأکید کرد که جز با انقلاب علیه ظالمین و ستمکاران نمی توان عدالت را محقق کرد. وی گفت فرهنگ سازش و تسلیم در برابر حکام و سردمداران، تأثیرات منفی بسیاری بر امت اسلامی بر جای گذاشته و ان را مستعد تسلیم در برابر تجاوزات خارجی کرده است.

سید حوثی در ادامه گفت: اوضاع فعلی ما، ادامه مصیبتهایی است که طی سالیان گذشته بر امت اسلامی روا شده است. و این امت باید اوضاع فعلی خود را تغییردهند و به ظلم و ستمهای دیرینه پایان دهند.

وی ادامه داد: آنچه که امروز در جریان است عبارت است از اقدامات و جنایات ظالمانه در حق ملتهای منطقه و مسلمانان باید مسئولیت خود را در قبال حوادث جاری در منطقه و ظلم و ستمهایی که در حق مسلمانان روا داشته می شود بپذیرند.

وی خاطرنشان کرد که تمام طغیانگرانی که در کشورهای اسلامی حکومت می کنند دنباله رو سیاستهای امریکا برای تخریب منطقه و به بند کشیدن ملتها هستند.

سید عبدالملک حوثی گفت که در نتیجه شرایط فعلی، خیانت تبدیل به یک رویکرد سیاسی برای برخیها شده است. مفاهیم تغییر کرده اند و اشغالگران و متجاوزان، عنوان آزادیبخش را بر خود گذاشته اند.


انتهای پیام


نظر شما درباره این مطلب
نام :
ایمیل :
کد امنیتی
     
 
به اشتراک گذاشتن/ایمیل/بوک مارک این مطلب
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک