۱۳۹۵/۵/۱۰    ۱۸:۲۴     بازدید:۹۴۶۰       کد مطلب:۲۱۳۱۸          ارسال این مطلب به دیگران  

شیعیان یمن
عبدالملک حوثی: آمریکا، ولی نعمت و صاحب اختیار مقامات آل سعود است
رهبر جنبش «انصار الله» با توصیف آل سعود به منافقان تأکید کرد که رژیم عربستان با ارائه خدمات مالی از حساب ملت خود به آمریکا،در اجرای طرح آمریکائی همکاری می کند.

صدای شیعه به نقل از "العهد": "سید عبد الملک حوثی" –رهبر جنبش انصارالله یمن- در یک سخنرانی به مناسبت «مراسم سالگرد قیام در برابر مستکبران» گفت:« امروز در هر عملیات سیاسی در هر یک از کشورهای عربی شاهد حضور آمریکا هستیم گویی قبل از خود یمنی ها ذی صلاح و صاحب اختیار آنهاست. آمریکا در امور یمن همچون ذی صلاح نخست در ترتیبات سیاسی این کشور حاضر می شود، در دربارعربستان نیز گویی صاحب اختیار آنان در نصب پادشاه و ولی عهد و امیر و مأمور است. رژیم عربستان با ارائه خدمات مالی از حساب مردم خود به آمریکا، در اجرای طرح های آمریکائی همکاری می کند». 

وی در ادامه گفت: «آمریکا با بیان عناوین جذاب و فریبنده گام بر می دارد اما در عرصه واقعیت، کاملا متناقض از مسئولیت کامل خود در قبال حوادث ظاهر می شود، چرا که تمام حوادث و اتفاقات موجود زیر چتر حمایتی آمریکا رخ می دهد. یکی از اهداف جنبش، برخورد با سکوت حاکم بر جنبش آمریکائی اسرائیلی است».

رهبر جنبش «انصار الله» یمن گفت: «فریاد برائت، اهمیت فراوانی در عرصه واقعیت روز ما پس از حوادث جاه طلبانه یازدهم سپتامبر پیدا کرده است، و سازمان استکبار جهانی، حادثه برج های دو قلو در نیویورک را مقدمه ای ویژه برای مراحل پیشرفته و بسیار خطرناک در هدف قرار دادن جهان اسلام در نظر گرفته است».

«عبد الملک حوثی» از اهداف جنبش بیداری سخن گفته و بیداری ملت ها، هشدار به ملت در برابر تحرک فراگیر دشمن و توطئه های آمریکا را در صدر اهداف این قیام ذکر کرد و ادامه داد: «هدف طرح قرآنی، بسیج ملت و اصلاح آن برای بازگشت به قرآن کریم و فرهنگ سازی و هدایت قرآنی است».

«الحوثی» تاکید کرد: «آمریکا هرگز خود رابرای تضمین دست یابی به منافع به اندازه معقول و منطقی محدود نمی کند، بلکه به دنبال تسلط مستقیم و استثمار آنهاست. وی گفت: آمریکا بدون تردید بر چپاول ثروتهای ملت تمرکز کرده و هیچ تردیدی در این موضوع وجود ندارد. آمریکا در قبال مبادی حقیقت آمیز و مقید به ارزش های اسلامی امت، موضع خصمانه داشته و آن ها را مانعی در مقابل خود می بیند». 

وی گفت: « آمریکا می داند مهمترین مبانی این ملت، اجرای عدالت است و از این می ترسد که ملت به احیای این ارزش ها توجه کند. این کشور در پی آن است تا افراد باقی مانده این ملت، صرف مردمی باشند که نه موجودی و نه هویتی دارند و مجرد از تمام ارزش ها و هر گونه اراده و عزم قوی باشند».

«عبد الملک حوثی» تبیین کرد که آمریکا با قدرت های مخالف خود در جهان تسویه حساب کرده و روحیه خصومت آمیز و بسیار خطرناکی دارد. آمریکا طرحی برای ضربه زدن به ملت تا نابودی نهائی آن دارد. طرحی مانند طرح آمریکا بسیار خطرناک است و هر فردی در درون این ملت متوجه این موضوع است، اما هیچ حرکتی در قبال این موضوع نداشته و خشم و احساس مسئولیت او نسبت به ارزش ها و مبانی اسلامی خود برانگیخته نمی شود».

وی افزود: «تفاوت بزرگی بین تلاش آمریکا برای نابودی رقبا به عنوان رقیب که احتمالا در آینده در چارچوب ابزار ویژه خود، پذیرای آنها باشد و بین هدف قرار دادن این ملت و جهان اسلام بر پایه دشمنی شدید وجود دارد. آمریکا به دنبال زمین ما مسلمانان و عرب ها به دلیل اهمیت جغرافیائی آن برای خود  و همچنیین ثروت های ما بوده  و ما را به عنوان برده خود می خواهد که متأسفانه از واقعیت های موجود امت عربی اسلامی نهایت استفاده را برده است».

رهبر جنبش انصارالله یمن با ابراز نارضایتی از عملکرد برخی منافقین و افراد نادان برای مثبت جلوه دادن تصویر آمریکا، تأکید کرد: «امتی که تمام این فرصت ها را برای ساختن واقعیت خود در اختیار دارد، بدون تردید در سطح جهانی به سمت خیر و نیکی پیش می رود و استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا شاهد آمادگی این ملت برای از بین بردن این نگرانی ها است».

منبع: شبستان


انتهای پیام


نظر شما درباره این مطلب
نام :
ایمیل :
کد امنیتی
     
 
به اشتراک گذاشتن/ایمیل/بوک مارک این مطلب
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک