۱۳۹۵/۷/۳    ۱۲:۲۶     بازدید:۷۶۳۵       کد مطلب:۲۲۵۰۲          ارسال این مطلب به دیگران  

شیعیان سایر مناطق
صدور حکم 11 سال حبس برای نماینده شیعه پارلمان کویت
دادگاه کیفری کویت نماینده شیعه سابق پارلمان این کشور را به 11 سال حبس محکوم کرد و به این ترتیب مدت احکام صادره علیه وی به 25 سال رسید.

صدای شیعه: دادگاه کیفری کویت حکمی را مبنی بر 11 سال حبس برای عبدالحمید دشتی، نماینده سابق پارلمان کویت در دو پرونده امنیت کشور که مربوط به "اهانت به عربستان سعودی" است، صادر کرده و بدین ترتیب مجموع حکم‌های صادره در حق او به 25 سال می‌رسد.

پیشتر دادگاه کیفری کویت حکم 14 سال و شش ماه حبس برای دشتی صادر کرد که 11 سال و شش ماه حبس به اتهام "اهانت به عربستان" و سه سال حبس به اتهام "اهانت به بحرین" بود.

این احکام اولیه به شمار می‌آیند و دستگاه قضائی کویت به نماینده سابق پارلمان سه وقت برای فرجام‌خواهی داده است و دشتی می‌تواند خواهان تجدید نظر در این حکم‌ها ظرف یک ماه شود.

پارلمان کویت پیشتر مصونیت پارلمانی دشتی را به اتهام "اهانت به عربستان و کویت و دستگاه قضائی کویت" سلب کرده بود. دشتی ماه‌هاست که در خارج از کویت حضور دارد.

دادستانی کل کویت نیز نام عبدالحمید دشتی را به اینترپل داده است تا وی را بازداشت و به کویت تحویل دهد.

منبع: ایسنا


انتهای پیام


نظر شما درباره این مطلب
نام :
ایمیل :
کد امنیتی
     
 
به اشتراک گذاشتن/ایمیل/بوک مارک این مطلب
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک