۱۳۹۵/۸/۲    ۲۳:۳۹     بازدید:۲۲۶۳       کد مطلب:۲۲۵۷۷          ارسال این مطلب به دیگران  

اخبار (مراجع)
«آیت الله سبحانی» در دیدار با رئیس پدافند غیرعامل: راه اندازی اینترنت ملی به دین، اخلاق و ناموس کشور امنیت می‌بخشد
«آیت الله سبحانی» در دیدار با رئیس سازمان پدافندغیرعامل کشور اظهار داشتند: باید وابستگی خود را در زمینه اینترنت از بین ببریم و اینترنت مسقل، سریعتر در اولویت قرار گیرد تا اختیار دست کشور باشد و نیاز بانک ها و مراکز علمی در داخل رفع شود.

صدای شیعه: «آیت الله سبحانی» از مراجع تقلید شیعه عصر جمعه 30 مهر در دیدار با «سردار جلالی» رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور که در دفتر معظم له برگزار شد، اظهار داشتند: باید وابستگی خود را در زمینه اینترنت از بین ببریم و اینترنت مسقل، سریعتر در اولویت قرار گیرد تا اختیار دست کشور باشد و نیاز بانک ها و مراکز علمی در داخل رفع شود.
معظم له خاطرنشان کردند: روزی که اینترنت در کشور ورود کرد، از آن به عنوان یک وسیله ارتباطی عنوان شد و برای ما از اینترنت به عنوان آب زلال تبلیغ کردند و ما هم پذیرفتیم، اما در چند سال اخیر شاهد هستیم که فضای مجازی خطرناک شده است.
ایشان تصریح کردند: امروز به سادگی همه جوانان می توانند تبلیغات مسیحیت، وهابیت، توهین به مقدسات و ابتذال را در فضای مجازی مشاهده کنند.
معظم له افزودند: دشمن نتوانست از طریق نظامی، نظام ایران را بپوساند اما از طریق فرهنگی می خواهد نظام را منحل کند و یکی از ابزار آن اینترنت است.
این مرجع تقلید با اشاره به اینکه همه مسیرها در اینترنت به آمریکا منجر می شود و به آنجا متصل است، ابراز داشت: ما باید اینترنت مستقلی داشته باشیم که اختیارات آن، دست خود دولت ایران باشد.
«آیت الله سبحانی» با گلایه از دولت برای عدم راه اندازی شبکه اینترنت ملی، گفتند: امروز خطر زیادی در فضای مجازی وجود دارد و شاهد بمباران عقاید دینی و فروپاشی خانواده ها هستیم
ایشان افزودند: گاهی می گویند محتوای خوب در اینترنت قرار داده می شود که این مسئله خوب است، اما فساد نیز در آنجا وجود دارد و گاهی فساد بر صلاح غلبه می کند.
معظم له تصریح کردند: باید وابستگی خود را در زمینه اینترنت از بین ببریم و اینترنت مسقل، سریعتر در اولویت قرار گیرد تا اختیار دست کشور باشد و نیاز بانک ها و مراکز علمی در داخل رفع شود.
مرجع عالیقدر افزودند: راه اندازی شبکه اینترنت ملی نگهبان دین، اخلاق و ناموس کشور خواهد شد.
آیت الله سبحانی در پایان با اشاره به اینکه وظیفه داریم دردهای فرهنگی جامعه را بیان کنیم، گفتند: اینترنت ملی؛ کشور و جوانان را از آلودگی به فساد دور می‌سازد و مسئولین وظیفه شرعی دارند اینترنت مستقل راه اندازی کنند.


انتهای پیام


نظر شما درباره این مطلب
نام :
ایمیل :
کد امنیتی
     
 
به اشتراک گذاشتن/ایمیل/بوک مارک این مطلب
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک