۱۳۹۶/۱۱/۱۹    ۱۲:۹     بازدید:۹۴۷       کد مطلب:۲۴۴۵۷          ارسال این مطلب به دیگران  

اخبار فرهنگی
«کتابواره» با بیش از دو هزار کتاب دینی افتتاح شد
همزمان با ایام سوگواری فاطمیه، فروشگاه اینترنتی «کتابواره»، به همت انتشارات دلیل ما افتتاح شد.

صدای شیعه: مجتبی دهقانی، مدیر اجرایی انتشارات دلیل ما در گفت‌وگویی بیان کرد: فروشگاه اینترنتی کتابواره، پاسخگوی نیاز مخاطبان مذهبی در سراسر ایران است و با جمع‌آوری بیش از دو هزار عنوان از برترین و قوی‌ترین کتاب‌های دینی، گنجینه‌ای دست‌یافتنی ارائه کرده است.
وی گفت: این کتاب‌ها در پی انتشار فراخوان و با بررسی دقیق و کارشناسانه انتخاب شده‌اندانتشارات دلیل ما، برای ادامه این مسیر و عرضه هرچه بیشتر کتاب‌های معارف، از مشارکت بانیان و خیرین استقبال می‌کند.
مدیر اجرایی انتشارات دلیل ما، افزود: با توجه به مناسبت‌های مختلف دینی در طول سال و همراهی بانیان، کانال تلگرامی کتابواره به معرفی کتاب‌های برتر با تخفیف ویژه می‌پردازد و در حال حاضر به ارائه کتاب‌های فاطمی در فروشگاه و سایت اینترنتی dalilema.ir با تخفیف 50 درصد پرداخته که این طرح تا تولد حضرت فاطمه زهرا (س) دایر است.
دهقانی اظهار کرد: علاقه‌مندان برای سهولت در خرید، می‌توانند با مراجعه به نشانی dalilema.ir و کانال تلگرام @ketabvareh، به‌طور مستقیم خرید اینترنتی را انجام دهند و پس از 48 ساعت، کتاب‌های درخواستی را به‌صورت پستی تحویل بگیرند.


انتهای پیام


نظر شما درباره این مطلب
نام :
ایمیل :
کد امنیتی
     
 
به اشتراک گذاشتن/ایمیل/بوک مارک این مطلب
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک