۱۳۹۷/۳/۱۲    ۱۱:۹     بازدید:۷۹۴       کد مطلب:۲۴۵۳۳          ارسال این مطلب به دیگران  

شیعیان بحرین
نيروهای انقلابی بحرين: وزیر خارجه بحرین خائن به قضيه فلسطين است
نيروهای انقلابی بحرين با صىور بيانيه ای با بیان ایکه قضیه فلسطین قضیه اول امت است بر حمایت و ایستادگی خود در قبال این قضیه تاکید کردند.

صدای شیعه: در این بیانیه آمده است نیروهای انقلابی بحرین تا آزادی کامل تمامی اراضی اشغال شده توسط رژیم صهیونیستی از قضیه فلسطین حمایت تام خواهند کرد.
این بیانیه انتقال سفارت آمریکا به قدس را حرکتی خصومت بار خوانده که به وضوح خصومت و دشمنی آمریکا با ملت های مسلمان و آزادگان عالم را به نمایش گذاشته است.
نیروهای انقلابی بحرین که شامل " ائتلاف جوانان 14 فوریه، حرکت کار اسلامی، جریان الوفا و حرکت حق" می باشند بر موضع ملت بحرین که ضد سازش با رژیم صهیونیستی ست تاکید کرده و سازشگران در راس آنها وزیر خارجه بحرین خائن به امت و قضيه فلسطين اند.
در این بیانیه با شاره بر اینکه روز جهانی قدس روزی ست که مبنا بر دعوت بصیرانه امام خمینی (ره) شکل گرفته بر لزوم احیای این روز و مشارکت در فعالیته های آن تاکید شده و آمده است این دعوت امام خمینی از روز قدس روزی تاریخی برای مقاومت در مقابل پروژه صهیونیستی ساخته و یادآور قضیه اصلی تمامی آزادگان عالم یعنی قضیه فلسطین است.


انتهای پیام


نظر شما درباره این مطلب
نام :
ایمیل :
کد امنیتی
     
 
به اشتراک گذاشتن/ایمیل/بوک مارک این مطلب
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک