۱۳۹۷/۹/۵    ۱۳:۳۹     بازدید:۷۳       کد مطلب:۲۴۶۶۴          ارسال این مطلب به دیگران  

اخبار ویژه
نوری المالکی: مهم‌ترین مسئله امت اسلامی مسئله فلسطین است
نخست وزیر پیشین عراق گفت: مهم‌ترین مسئله امت اسلامی که همان فلسطین است را باید مورد توجه قرار دهیم.
نوری المالکی نخست وزیر پیشین عراق در سی و دومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی که در سالن اجلاس برگزار شد گفت: باید در کنار هم تلاش کنیم تا در راه خدا باشیم، چرا که راه خداوند مستقیم است.

وی ادامه داد: ما دو راه بیشتر نداریم؛ نخست متوسل شدن به خدا و مهم‌ترین مسئله امت اسلامی که همان فلسطین است را مورد توجه قرار دهیم و راه دوم اینکه فلسطین را فراموش کرده که در این صورت دنیای خود را از دست می‌دهیم.

المالکی افزود: آنچه امروز شاهدیم این است که برخی کشور‌ها به دنبال عادی سازی روابط با اسرائیل هستند که نشان دهنده خطر بزرگی است. استعمار غربی تلاش می‌کرد موجودیتی دیگر در جهان اسلام ایجاد کند، برای اینکه مسلمانان را در محاصره قرار دهد.

نخست وزیر پیشین عراق تصریح کرد: اکنون شاهد مشکلاتی در کشور‌هایی مانند عراق، سوریه، یمن، فلسطین و لبنان هستیم که عامل اصلی آن تروریسم صهیونیستی است. چیزی که ما به دنبال آن هستیم، مقاومت است، در حالی که محور سلطه وارد جهان اسلام شده و شهرک سازی می‌کند. تروریست و سلطه به دنبال از بین بردن مقاومت هستند.

وی در پایان تصریح کرد: شاهد آن هستیم که اسرائیل و هم پیمانانش به جمهوری اسلامی ایران کینه می‌ورزند، زیرا ایران مانع رسیدن آن‌ها به اهدافشان شده است.

 

انتهای پیام


نظر شما درباره این مطلب
نام :
ایمیل :
کد امنیتی
     
 
به اشتراک گذاشتن/ایمیل/بوک مارک این مطلب
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک