۱۳۹۷/۹/۱۲    ۱۰:۵۰     بازدید:۸۹       کد مطلب:۲۴۶۷۰          ارسال این مطلب به دیگران  

اخبار ایران و جهان
با پيام ويدئويي دبيرکل حزب الله، وحشت صهيونيست ها از قدرت نمايي حزب الله
رای الیوم نوشت پیام ویدئویی دبیرکل حزب الله لبنان به صهیونیست ها نشان دهنده تحولی جدید در موازنه وحشت بین تل آویو و حزب الله است.
رای الیوم نوشت پیام ویدئویی دبیرکل حزب الله لبنان به صهیونیست ها نشانگر تحولی جدید در موازنه وحشت بین تل آویو و حزب الله است.
ستاد تبلیغات جنگ وابسته به حزب الله ویدئویی به دو زبان عربی و عبری برای تهدید مستقیم تل آویو و هشدار به شهرک نشینان صهیونیست با عنوان ”ای صهیونیست ها اگر به خود جرئت (حمله) دهید پشیمان خواهید شد“ منتشر کرد. این در حالی است که نگرانی اسرائیل از افزایش توان نظامی حزب الله در جبهه شمالی و تصمیم راهبردی سید حسن نصرالله برای گشایش جبهه جولان روبه افزایش است.
عدم استفاده از هواپیماهای جنگی از ترس آن که هدف موشک های اس 300 روسیه قرار بگیرند قابل توجه است ضمنا موشک های سوریه از نوع پیشرفته ”سام“ که به صورت گسترده شلیک شدند و یکی از آنها بلندی های جولان را هدف قرار داد پیام روشن دیگری به اسرائیلی ها بود مبنی بر این که موشک های بیشتر در راه هستند.
وقتی سیدحسن نصرالله در این ویدئو به اسرائیلی ها می گوید اگر به خود جرئت دهید پشیمان می شوید، راست می گوید و علت اقدام نکردن نیروهای اسرائیلی به هرگونه تجاوز به لبنان از سال 2006 همین است. جالب اینجاست که طبق تازه ترین نظر سنجی 80 درصد از اسرائیلی ها سخنان دبیرکل حزب الله را باور می کنند اما به اظهارات مقامات تل آویو اعتماد ندارند.
تهدید حزب الله به واکنش فوری و قطعی به هرگونه تجاوز اسرائیلی نشانگر تحول جدید و جسورانه در جبهه شمالی است به ویژه آنکه برعکس گذشته این بار حزب الله اقدام به تحریک اسرائیلی ها کرده است.
بله آنها بسیار بیش از حمله سال 2006 خود پشیمان خواهند شد زیرا توانایی های حزب الله از 12 سال قبل بسیار بیشتر شده و موشک هایش پیشرفته تر و دقیق تر شده اند پس اگر شجاع اند باید آن را بیازمایند.
 
حزب الله لبنان با انتشار کلیپی، برای رژیم صهیونیستی خط و نشان کشید
 
شايان ذکر است ستاد تبلیغات جنگ جنبش حزب الله لبنان ديروز با انتشار کلیپی، برای دشمن صهیونیستی خط و نشان کشید.
این کلیپ با عنوان (اگر گستاخی کنید پشیمان می شوید) با تصاویری از حمله موفقیت آمیز گذشته حزب الله به ناوچه اسرائیلی آغاز می شود و در ادامه هم زمان با هشدار شدید اللحن سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله، گوشه ای از تحرکات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی به نمایش در می آید.
در سخنان دبیر کل حزب الله که در واقع محور اصلی و جهت دهنده کلیپ به شمار می آید، آمده است، «به هر نوع تجاوز علیه خاک لبنان- به هر نوع حمله هوایی علیه لبنان،- به هر نوع گلوله باران لبنان،- حتما پاسخ خواهیم داد...حتما...حتما»
در ادامه تصاویری هوایی از مواضع مهمی در فلسطین اشغالی به همراه مدار و گرای استقرار آنها به نمایش در می آید که در حملات آینده می توانند اهداف مهمی برای موشک های حزب الله باشند. 
این کلیپ یک دقیقه و سیزده ثانیه ای با زیر نویس عبری پخش شده است.

انتهای پیام


نظر شما درباره این مطلب
نام :
ایمیل :
کد امنیتی
     
 
به اشتراک گذاشتن/ایمیل/بوک مارک این مطلب
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک