انگار عمر داشتن همه چیزهای خوب، عمل کردن به کارهای خوب، قانون های خوب سر رسیده ... "/>
سایت در حال بروزرسانی به نسخه جدید میباشد: نسخه آزمایشی

صدای شیعه

    
 
۱۳۸۸/۱۱/۱      بازدید:۳۲۵۶۸       کد مطلب:۳۶۰۶          ارسال این مطلب به دیگران  


متن چت بین دختر و پسرها
گشتی در سایت های دوست یابی؛ به کجا چنین شتابان؟!!

انگار عمر داشتن همه چیزهای خوب، عمل کردن به کارهای خوب، قانون های خوب سر رسیده ...

صدای شیعه : انگار عمر داشتن همه چیزهای خوب، عمل کردن به کارهای خوب، قانون های خوب سر رسیده، زمانی آدم ها کلی تلاش و جستجو و فکر در مورد آدم هایی که می خواستند طرح دوستی بریزند، می کردند و با هرکسی باب آشنایی را باز نمی کردند.اما مشکل وقتی حادتر می شود که بعضی ها به دنبال روابط نامشروع و دوستی با جنس مخالف می روند.
 
این معضل از خیابان ها و پارک ها به اینترنت هم کشیده شده. نه همین تازگی ها که ازخیلی وقت پیش، اما انگار هیچ کس صدای زنگ خطر این حادثه شوم و نامبارک را نمی شنود.آن هایی که مسوولند و بی مسوولیت، انگشت هایشان را با اصرار در گوش کرده و هیچ نمی شنوند. هیچ نمی دانند که دختر، پسرهای جوان در دنیای مجازی اینترنت، سر از سایت های دوست یابی در می آورند.
سایت هایی که بدون هیچ نظارت قانونی سرگرم کار خودشان اند. رواج روابط نامشروع بین دختر و پسرها، آشنایی افراد متاهل با مجردها، از هم پاشیدن خانواده ها، گسترش دوستی های بی سرانجام و تاثیر نامطلوبی که بر روحیه جوان ها دارد، تنها چند مورد از مشکلات بزرگی هستند که رشد روز افزون این سایت ها در پی دارد.

ماهیت سایت های دوستیابی
مرسی ...، دوست یابی در عرض دو سوت!!!،سایت دوست یابی لاوستان! ،بنگاه دوست یابی! دوستی های ماندگار! دوست یابی بهانه! برخی از این سایت ها هستند که بدون هیچ نظارت قانونی در حال فعالیت اند.
افراد بعد از گذاشتن بعضی مشخصات و شماره تلفن خود در این سایت ها به عضویت آن در می آیند و بعد سایت امکان پیدا کردن دوست از هر قماشی که فکرش را بکنید، به اعضا می دهد. هیچ محدودیتی برای پیدا کردن دوست، در این سایت ها وجود ندارد !
بعضی ها دنبال دوست دختر های زیبا می گردند و بعضی ها از نوع باوفایش را می خواهند! سایت های دوست یابی پر هستند از جملاتی با این مضمون:
دنبال یه دوست دختر خوب می گردم، اگر کسی هست به این شماره زنگ بزنه.
سینا هستم از تهران، یه دوست خوب می خوام. کسی هست؟!!
مردی هستم 40 ساله، متاهل!! دنبال یک خانم جوان برای آشنایی هستم!
جامعه مجازی گوهردشت، در بخشی از مطالب خود با کمال افتخار! آورده است که دو نفر از کسانی که در این سایت با هم آشنا شدند، ازدواج کردند. سعید و سارا از سایت یک سکه بهار آزادی هم به عنوان جایزه دریافت کردند!!

در یکی از این سایت های عین این جملات آمده: دوست دختر یابی اینترنتی، خیلی سخت تر از دوست پسر یابی غیر اینترنتیه ،چون معمولا پسرا باید منت بکشند تا دخترا انتخاب کنند.
پسرا به دو گروه تقسیم می شن:
1) قیافه دار
2) قیافه ندار
که قیافه دارها به دو گروه تقسیم می شن:
الف) قیافه دار پول دار.... مسه .................
ب) قیافه دار پول ندار
قیافه دار پولدار اصلا همینجوری نونش تو روغنه. یعنی بچه مایه دار باشی قیافه هم داشته باشی، همینجوری دخترا می میرن واست. تازه اگه بری رپ بخونی، دیگه نورعلی نور. دیگه دخترا خودشونو هلاک می کنن(البته دخترا همین طوری هلاک پسرا هستن....حالا البته می تونی واسه اینکه همه بفهمن مایه داری یه زنجیر طلا بندازی گردنت. یقه لباستم باز بذاری که این پشم و پیلی سینت بزنه بیرون. یا یه گلوبند بندازی گردنت با پلاک جمجمه دیگه مطمن باش مخ رو زدی مگه اینکه تازه از امین آباد فرار کرده باشی.
قیافه ندار پول دار هم ناراحت نباشه. زیاد کارش سخت نیست. مایه که داره...از قدیمم که گفتن: "پول داشته باش، سر سبیل شاه نقاره بزن". می ری یه حلقه میندازی تو گوشت. موهاتم بلند می ذاری تا زیر مهره پنجم کمرت (نکته کنکوری). یه ادکلن سانیاریکل (امیدوارم اسمشو درست گفته باشم) هم می زنی به خودت.
بعدش راه می ری تو کوچه و هر دختری که دیدی بهش تیکه می ندازی. مثلا: ...ساعت من برقش رفته مواظب باش نگیردت...حیف که دندونامو تازه واکس زدم وگرنه بوست می کردم (خداییش چه ربطی داشت؟؟؟)...
آره خلاصه یکی از اینا رو می گی به هر کی که دیدی تا بالاخره یکیشون بهت بخنده و بعد دیگه؛ ای یار مبارک بادا...
قیافه دار پول ندار هم خیلی مشکل نیست کارش. یعنی اصولا قیافه داره دیگه؟؟؟ باید بره بگرده یه دختر مایه دار پیدا کنه که براش خرج کنه. بگرده و بگرده و بگرده تا بالاخره یه دختر مایه دار ولی خر و احمق پیدا کنه و شروع کنه جلوش رژه رفتن.تا بالاخره دختره تحت شرایط غیر عادی روحی و روانی قرار بگیره و بیاد طرفت. اونوقته که باید نقش یه پری معصوم رو (که اتفاقا چقدرم به پسرا میاد) بازی کنی و اصلا نگاهشم نکنی. همش بهش می گی که من تو رو به چشم خواهرم می بینم. اصلا وضع خونواده ما و شما خیلی با هم فرق داره. ما در یه سطح نیستیم.
برات دعا می کنم خوشبخت بشی خواهر خوشگلم (دروغ که خناق نیست بیخ گلو رو بگیره) کتور هم که نمیندازه تازه مصلحتی هم هست...)). تو خوش باشی...گور بابای دل من. اگه دل طرف سنگ هم باشه بهت نه نمیگه... اینجا دیگه دام رو پهن کردی و دون هم پاشیدی و باید منتظر بشی تا به وقتش بندو بکشی و کبوتر پرشکسته بی بال و پر مظلوم رو بدوشی.
قیافه ندار پول ندار خداییش دل سوزوندن داره. اگه کسی تو امین آباد دختر خوب سراغ داره شماره نریمان رو بهش بده تا با هم اس مس اس بازی کنن. پس دو راه بیشتر نداره، یا بره سراغ دوست دختریابی اینترنتی یا بره بمیره.که من ترجیحا روش دوم رو پیشنهاد می کنم.
هر کس اجازه دارد در این سایت ها با هر ادبیاتی صحبت کند و از هر اصطلاح رکیکی استفاده کند. بعضی از پیغام –درخواست های مطرح شده در این سایت ها آنقدر وقیحانه هستند که بازگویی آن ها مقدور نیست.
جای تأسف و تعجب بسیار دارد که چطور این سایت ها به این سرعت رشد می کنند، به راحتی به حیات بی شرمانه شان ادامه می دهند و هیچ گونه نظارتی بر کار آن ها وجود ندارد.
جالب است که این سایت ها برای خودشان قوانینی هم دارند. بخشی از قوانین!!! خود تصویب کرده این سایت ها را بخوانید:
"از شما مراجعه کننده خواهشمند است برای دوست یابی یا به یکی از داوطلبین زیر مراجعه نموده و یا با ارایه مشخصات خود اقدام به دوست یابی نمایید. در ضمن خواهشمند است در صورت توافق طرفین با درج نظر مبتنی بر حذف اسم طرفین، شما با خیالی آسوده به روابط دوستانه خود می پردازید."
خواهشمند است برای ثبت نام خود مراحل زیر را پشت سر بگذارید:
 1. ابتدا نام و نام خانوادگی خود
2. سپس ایمیل و یا شماره تماس ، فاکس و . . .
3. و حداکثر در 3 سطر مشخصات فردی خود را با جنسیت خود شرح نمایید.
4. جنسیت مورد علاقه خودرا که مایل با گفت و گو با او هستید را درج نمایید.
توجه داشته باشید نظرات به صورت کاملا خصوصی برای نویسنده فرستاده خواهد شد و در صورت تایید حداکثر تا 24 ساعت بعد، در سایت درج خواهد شد.
مژده!!!: به زودی این سایت تبدیل به یکی از بزرگترین سایت های بین المللی دوستیابی خواهد شد!!!
توجه: این سایت در قبال مسئولیت بعد از درج، هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت!!لذا با توجه به شناخت کافی! طرف دوست خود را پیدا نمایید!
و حالا به گوشه ای از پیشنهادهای بی شرمانه داده شده در این سایت ها که باعث تأسف هستند توجه کنید: فرهاد 30 ساله، دنبال یک بیوه با معرفت!!! می گردم که باهاش در آرامش باشم.
مرد - 50 ساله - اهل خوزستان - زندگی نسبتا خوبی دارم- دنبال خانومی هستم که 30 سال به بالا داشته باشه تا باهاش در مورد ادبیات و تئاتر و شعر و موسیقی گپ بزنم!!!
سعید - 32 ساله - از تهران – متاهل!!!!! - دنبال یک دوست دختر یا زن خوب!!
مهرداد - 32 ساله - دنبال خانومی متارکه کرده!! می گردم که 27 تا 35 ساله باشه.
باسلام من محسن از تهران دنبال یک دوست دختر باوفا می گردم. برام فرقی نداره که زیبا باشه یانه یا ایرانی باشه با افغانی!!! فقط مهم اینه که با وفا باشه این برای من مهم است!در ضمن!!!! من دورگه هستم یعنی افغانی و ایرانی!
نیاز به دوست در تهران
1.مربی اسکیت هستم
2.مربی تکنو هستم
3.کلاس سوم برق صنعتی
4.بچه پونک
فکر کنم برای شناخت اولیه همین قدر کافی باشه!!
شماره:..
با یک جستجو در اینترنت که چند ثانیه بیشتر طول نمی کشد طومار بلندی از اسامی این سایت ها در جلوی چشم  ظاهر می شود. سایت هایی که  تعداد بیشماری از آن ها بدون نیاز به فیلتر شکن باز می شوند. دسترسی به این سایت ها اصلا کار سختی نیست.
این گزارش کوتاه، مجال گفتن همه چیز درباره این سایت ها را ندارد. گفتنی ها بسیار است و صدالبته همه می دانیم که با این صرفا "گفتن ها" کاری از پیش نمی رود. هزاران جوان این سرزمین در هوای مسموم این سایت ها نفس می کشند. چرا کسی به فکر سپیدهایی که سیاه می شوند، نیست؟...
منبع : برنا نیوز
انتهای پیام

نظرات بازدیدکنندگان
 • man ba shoma ke in matlabe mohemo gofti movafegham osulan khanooma va aghayane irani dochare kambud hastan dokhtar va ya zani ke be khatere ta@sobate bi ja ye mardane khanevadash be no@zendani mishe va mahdoooooooood in mohito be dune zendan ban peyda mikone va t mitone az in tanhayeesh estefade mikone ta to in donyaye majaze ke ye jor neghabe be chehre afrade oghdehaye ke dare ro be har nahvi ke shode khali kone va aghayunam ke ostade zirabi raftanan vaghti bebenan az tarafe jame@e ya ounaye ke mota@helan az tarafe khanumeshun kontorol mishan va dochare mamno@yat mishan nemitoonan keeermashoonokhli bokonan in mohitaye majazio entekhab mikonan man khodam serfan chan vaghte zooom kardam too in mohita ke befahmam shoharam che kar dare mikone ba in face book
 • دراین جامعه از ما عاقلان نیز هستند که خوب رااز بد تشخیص دهند ما نیز میگیم چشم
 • jalebe.in hame hemaghat ye ja nadide boodam.mamnoon az saite bahaletoon
 • عالیه حرفهات ونوشتهات خیلی قشنگه ولی بایدرفت وریشه یابی کرد در برابر وسوسه حالا به هر نحوی دختر باشی یاپسر فرقی نمی کنه خیلی نمیشه طاقت آورد هرکس یه قیمتی داره یکی زودتر وا میده یکی هم خیلی دیرتر کمتر کسی هست که وا نده واستغفرا... باید معصوم بود تمام ارتباط به این نحو به مسایل جنسی مربوطه سعی کنید آنهایی که درگیرهستن را راهنمایی وازگناه بازداربد تااز نداشتن ارتباط چون دین درهمه موارد راه مناسبی برای همه جور انسان گذاشته است با تشکر
 • اصلا به شما چه مربوط است؟ پسر ها یا دختر ها دوست دارند با جنس مخالف دوست شوند اصلا میخواهند بروند جهنم انها را تو قبر شما میگذارند؟؟؟؟؟؟ تازه من شنیدم مردانی که به بلوغ برسند و با دختر ها ارتباط نداشته باشند عمرشان کم میشود البته درستی یا نادرستی اش را نمیدانم راستی اصلا یه نفر این دین شما را قبول ندارد نمخواهد به دستورات ان عمل کند شما چه میگویید؟؟؟ اگر طرز صحبتم کمی بد بود مرا ببخشید خواهش میکنم انرا در سایت نشان دهید با نهایت احترام
 • کارت خیلی جالبه واست آرزوی موفقیت دارم .
 • کارت خیلی جالبه واست آرزوی موفقیت دارم .
 • خوبه
 • سایت جالبیه
 • به نام خدا سلام شوخی و جدی خوب و بد تر و خشک همه رو قاطی کردید تعمیم دادید این روش همون سفسطه هست منکر سواستفاده ها و شیطنتهای برخی نیستم اما روال گفتار شما صحیح نیست شما میخواهید به این برسید که اساسا سایتهای دوست یابی و همسریابی خوب نیست درحالیکه اگه واقعا به فکر هستید باید مشکل کار و پولو مسکن جوونا رو حل کنید که بتونن زود ازدواج کنند نه اینکه یه پسر مثل من توی سن 28 سالگی داره از تنهایی جون میده و افرادی مثل شما دنبال حاشیه هستید ..... و اینکه مثلا من که مذهبی هستم و نمیخوامن رابطه نامشروع داشته باشم چجوری بدون ازدواج گناه نکنم ؟لابد میگید علی الحساب 3 سال روز بگیرم؟ اینا همش حرفه اصل مطلب اینه که ادمایی مثل من دارن تلف میشن شما دنبال چیزایی هستید که توی اصل ماجرا بی تاثیرن........
 • سلام با این کار ها مخالفم،اما باوجود این آمار نیاز جدی به چند همسری و رواج ازدواج موقت می باشد تا بیش ازاین فساد جامعه را تباه نکرده است
 • رسد ادمی به جایی.....!!!!!!!!!!
 • اگه مخالف هستید چرا گذاشتید پس بی خودی کنایه نزنید گذاشتید واسیه استفاده شعار ندید لطفا
 • سلام من امیر هستم بهم میگن تکپر . راحت بگم خیلی با معرفت هستم
 • سلام من امیر هستم بهم میگن تکپر . راحت بگم خیلی با معرفت هستم
 • عا لی
 • نوشته ها خوب بود ولی کسی کا این مطلب را مینویسه شمارش هم داده پس چراکامل نمی نویسید
 • سلام خوبین دوستان .من میگم اون اهی که پیشنهاد دوستی و بی شرمانه میدن واقعا کمبو دارن
 • سلام منم باشما موافقم من خودم یه روباه مکارم زبون باز در حد تیم ملی خدایی نود درصد اقایانی که به این سایتا میرن فقط دنبال مخ زدن و سواستفاده از خانما در زمینه جنسی هستن و وای که بعضی از خانمها چقدر احمقن که به اینجور دامها میوفتن میدونی من درسته خودم مخ صد تارو زدم ولی لاز معرفت دارم همون اول میگم قصد ازدواج دارم یا نه ولی همه اینطورن
 • همه چیزایی که گفتین درسته بیچاره دخترای ساده لوح ایرانی که مدام گول ظاهر و می خورن البته بعضی هاشون هم مار خوردن افعی شدند بیچاره تر شدن خدا به دادشون برسه
 • salam.ey baba dg nemishe khubo az bad tashkhis dad.aghayun 2nbale so estefade khanuma dunbale tighidan...vallllla
 • حرفات قشنگ بود چه کنیم امروزه یه سری از جوونای فاسد این کارارو رواج دادن یکی نیست بگه مرد حسابی عشق چیه عشق فقط عشق علی این ها اون دنیا جواب تمام کاراشون رو میگیرند مطلب جالبی بود ولی مراقب باش خودت گرفتار نشی در پناه حق
 • be nazare man doosty dar fazahaye majazi khoob ast amma baraye ezdevaj naaaaaaaaaaaaaaaa
 • سلام من سعید هستم از شیراز دنبال یه دوست خیلی خوب میگردم
 • منم هستم
 • متاسفم برای آنانی که ازدواج دوستانه در انگلیس و ... را یک امر باکلاس!و متناسب با جامعه امروزی میدانند و تحسین میکنند اما صیغه را امری منفی تلقی میکنند!ازدواج دوستانه تقریبا همان صیغه است البته در آیین خودشانضمنا:فکری برای ازدواج دایم جوانان بشود خیلی بهتر است.مثلا اعطای خوابگاه های دانشجویی برای متاهلین در تمامی دانشگاهها

 • نظر شما درباره این مطلب
  نام :
  ایمیل :
       
   
  به اشتراک گذاشتن/ایمیل/بوک مارک این مطلب